Речник ДНР вважає що Донецьк обстріляли прямо з Рівного

Речник ДНР вважає що Донецьк обстріляли прямо з Рівного
0
4244
0
Речник ДНР вважає що Донецьк обстріляли прямо з Рівного

Як змусити гармату, яка стріляє на дальність до 40 кілометрів вистрілити на відстань у тисячу кілометрів? Скажете це не можливо?! Але на Рівненщині є клоун, якому це вдалось. Сержант 40-ї артилерійської бригади Тарас Обоїста, він же лікарняний клоун Тяпа, зміг обстріляти Донецьк і прилеглі населені пункти прямо з Рівного.

Коли часом дивлюсь російські новини виникає запитання: «Що вони курять». На Донбасі проросійській бойовики чітко мавпують своїй господарів. Вони не переймаються достовірністю. У сьогоднішніх «зведеннях» речник ДНР оголосив, що 9 травня «українські карателі» обстріляли Донецьк. З метою зірвати відзначення «світлого празнику перемоги над фашистами».

Речник наголосив, що «розвідка ДНР» знає, що обстрілами керували полковник Панченко, підбирав «карателів» старший лейтенант Білогуб, а безпосередньо здійснював обстріл з артилерійської установки «Геоцинт-Б» сержант Обоїста. Всі згадані у різні часи служили в 40-й артбригаді Збройних сил України.

Чому служили? Та тому що лейтенант Білогуб демобілізувався з армії у серпні минулого року. А сержант Тарас Обоїста демобілізувався у квітні минулого року і вже більше року вдома. За цей час у нього народилась дочка, а сам Тарас у клоунському образі знову дає вистави у лікарнях хворим дітям.

Та Обоїста не відмовляється від нагород та «обіцяної» речником так званої ДНР винагороди у тисячу гривень. А якщо серйозно, то дивлячись на лице «речника» розумієш, що у «республіках» тримають людей за повних лохів.

0
Політика Таблоїд # Тарас Обоїста # лікарняний клоун # клоун Тяпа # ДНР
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Читайте також
385
У Рівному інформатора ДНР запроторили до в`язниці на 5 років
0
Читати далі
874
Учасника терористичного угрупування ДНР відпустив Рівненський суд
Тиждень тому ДНРівець прийшов із зізнанням до рівненських правоохоронців
0
Читати далі
527
ДНРівець прийшов із зізнанням до рівненських правоохоронців
Уродженець Донеччини зізнався рівненським правоохоронцям, що приймав участь в терористичній організації «ДНР»
0
Читати далі