Рівнянка Іванна Крупеня з тріумфом повернулася в бокс [+ВІДЕО] [+ФОТО]

0
  • Рівнянка Іванна Крупеня з тріумфом повернулася в бокс [+ВІДЕО] [+ФОТО]

У Харкові фінішував Кубок України з боксу серед жінок.

Рівненська відома спортсменка Іванні Крупеня теж взяла участь в цьому турнірі. Так, вона провела 3 поєдинки і всі їх виграла.

Стартувала Іванна з дострокової перемоги над суперницею. Два інших поєдинки вона виграла за очками і у підсумку виборола золоту медаль змагань.

- Цими вихідними сталась подія, яка повернула курс мого життя на 180 градусів. Повернення в Бокс - рішення не просте та одне з найважливіших за останні три роки . Я вкотре переконуюсь, що все вирішується на небесах. Потрібно довіритись, а через людей Бог підкаже правильний шлях, - прокоментувала Іванна Крупеня на своїй сторінці Фейсбуку.

Нагадаємо, що раніше Крупеня завершилоа виступи в боксі, в якому мала значні здобутки та розпочала професійну кар'єру в ММА (змішані єдиноборства). І тепер, після кількарічної перерви вболівальники рівненського боксу знову можуть радіти успіхам землячки.

Відео з Кубку України з боксу серед жінок. Поєдинок Іванни Крупені з 48-ї хвилини.

0
Спорт # Кубок України # Іванна Крупеня # Харків
В селі Коропове (Харківська область) відбувся розіграш Кубка України з пляжного волейболу 2019. До вашої уваги результати вирішальних матчів.
0
3912
Рівняни з перемогами на домашньому Кубку України з бодібілдингу (ФОТО)
Вихідними Рівне вперше приймало національні змагання з бодібілдингу та фітнесу - Кубок України.
1
5348
У Рівному грандіозно стартував Кубок України з бодібілдингу (ФОТО)
Сьогодні, 20 квітня у Рівному стартував Кубок України з бодібілдингу та фітнесу. Змагання національного рівня з цього виду спорту в нашому місті проводяться вперше.
1
2602
До Рівного приїдуть чемпіони світу з бодібілдингу
20-21 квітня у Рівному відбудеться Кубок України з бодібілдингу.
1
2289
Рівненська боксерка Іванна Крупеня "засвітилась" у відео-проекті "Шило" (ВІДЕО)
Рівненська боксерка Іванна Крупеня давно відома за межами України своїми спортивним успіхами.
0
4183
Кубок України з бодібілдингу у Рівному збере більше 300 атлетів
20-21 квітня у Рівному відбудеться спортивна подія Всеукраїнського масштабу - Кубок України з бодібілдингу та фітнесу. Змагання з цього виду спорту такого рівня наше місто прийматиме вперше.
1
Вентиляційні системи: яке їхнє значення для житлових помешкань та з якого обладнання складаються