Рівнянам повернули 90 тисяч за неякісну продукцію

Рівнянам повернули 90 тисяч за неякісну продукцію
0
195
0
Рівнянам повернули 90 тисяч за неякісну продукцію

Впродовж 9 місяців 2019 року спеціалістами відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг області проведено 32 перевірок у суб’єктів господарювання різних форм власності, із них: 2 –  планових заходів та 30 – позапланових, у тому числі:

– щодо дотримання вимог чинного законодавства про захист прав споживачів при реалізації непродовольчих товарів проведено одну планову перевірку та 16 позапланових перевірок;

– щодо дотримання вимог чинного законодавства про захист прав споживачів при наданні послуг проведено 1 планову перевірок та 13 позапланових;

– щодо дотримання вимог чинного законодавства про захист прав споживачів при реалізації продовольчих товарів проведено одну позапланову перевірку.

У ході здійснення планових та позапланових заходів у 23 суб’єктів господарювання виявлено різного роду порушення вимог чинного законодавства.

Кількість видів порушень, виявлених у ході проведення перевірок складає 96. Впродовж зазначеного періоду  перевірено безпеку продукції на суму 148,4 тис.грн. Із них забраковано та тимчасово знято з реалізації – на суму 42,55 тис.грн., або 28,67%  від вартості перевіреної продукції.

За виявлені порушення вимог чинного законодавства про захист прав споживачів до адміністративної відповідальності притягнуто 23 посадову особу, сума штрафів склала 5,78 тис.грн.. Відповідно до ст.. 23 Закону України «Про захист прав споживачів» до 19 суб’єктів господарської діяльності застосовано адміністративно – господарські санкції на суму 61,04 тис. грн..

Впродовж 9 місяців 2019 року одержано 429 звернень щодо порушення прав споживачів у відповідності до вимог законодавства про захист прав споживачів, із них:

– щодо якості продовольчих товарів – 11;

– щодо якості непродовольчих товарів – 209;

– щодо якості надання послуг – 209.

За результатами розгляду звернень та сприяння спеціалістів управління споживачам повернуто кошти у сумі 91,45 тис. грн. за неякісно придбану продукцію чи неналежне надання послуг.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
329
У Рівному ДТП за участі п‘яного водія: є постраждалі
0
Читати далі
84
Рятувальники Рівненщини просять не хвилюватися - ситуація пожеж у екосистемах під контролем
0
Читати далі
220
Частина рівнян завтра буде без світла - перелік вулиць
0
Читати далі
65
Рівненщина отримала вакцину проти кору
0
Читати далі
79
Рівненські гонщики виграли Міжнародну лігу спідвею
У неділю 20 жовтня у заключному етапі Міжнародної Ліги Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP", який пройшов у чеському Дівішові, було здобуте вольове 3-тє місце. Про це пише Сергій Головня на своїй сторінці Фейсбуку.
0
Читати далі
300
У «Рівнеоблводоканалі» попередили про підвищення тарифів та нові платіжки
А також розповіли, як і коли можна на цьому зекономити
0
Читати далі
115
Рівне може стати регіональним центром базування підрозділу авіації ДСНС
0
Читати далі
1228
Чотири «тіньові» АЗС викрили у Рівному: дві з яких – повторно (ФОТО)
0
Читати далі
87
Рівненську атомку перевірятиме Паризький центр
НАЕК «Енергоатом» приєднається до Паризького центру Всесвітньої асоціації організацій, які експлуатують АЕС (ВАО АЕС) за програмою Партнерські перевірки, яка є однією із найважливіших програм Асоціації.
0
Читати далі