Рівнянам розповіли як енергоефективність допоможе знизити ціну на газ

Рівнянам розповіли як енергоефективність допоможе знизити ціну на газ
0
447
0
Рівнянам розповіли як енергоефективність допоможе знизити ціну на газ

3 серпня у Рівному пройшла масштабна акція, що має на меті пояснити рівнянам завдяки яким діям вдасться суттєво зменшити ціну на газ в Україні.

Відтак, у центрі Рівного був встановлений намет партії "Основа". Нагадаємо, ця партія чи не єдина, що вже активно демонструє чітку стратегію розвитку України і конкретні шляхи подолання економічних труднощів. Все тому, що лідер партії Сергій Тарута є успішним промисловцем і чітко розуміє як модернізувати країну. Йому вдалося розвинути Алчевський та Дніпровський металургійний комбінати впровадивши там провідні виробничі та екологічні технології. Також Сергій Тарута пройшов шлях від майстра мартенівського цеху до голови промислової корпорації "ІСД".

У Рівному, варто зазначити, лідером осередку є Валентин Кирилюк. Він керує господарством Рівнеоблради вже близько 5 років і відомий у вузьких колах як спеціаліст своєї справи, що не дозволив розікрасти майно КП "Управління майновим комплексом".

Саме він, у серці Рівного, розповідав як можна суттєво зменшити витрати на газ і знизити його вартість. Ключовим завданням програми є впровадження енергоефективних технологій по всій Україні:

 

Читати про Програму розвитку На Рівненщині партія "Основа" розповіла як повернути гроші з закритих банків

Відео інтерв`ю Валентина Кирилюка Рівненський соратник Сергія Тарути про розвиток бізнесу, вибори за відкритими списками, електронне урядування та партію «Основа»

Підписуйтесь на нашу сторінку https://www.facebook.com/osnovapartyrivne/ та долучайтесь до команди людей справи. 

Зателефонувати 096 613 9909

На правах реклами

 

0
Політика # газ # партія ОСНОВА # Валентин Кирилюк # Сергій Тарута
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: