Рівнянам: шукаємо крупинки істини в морі нісенітниці про харчові продукти

Рівнянам: шукаємо крупинки істини в морі нісенітниці про харчові продукти
0
635
1
Рівнянам: шукаємо крупинки істини в морі нісенітниці про харчові продукти

З активним розвитком Інтернет у споживачів з'являється як мінімум дві можливості: по-перше, дізнатися корисну інформацію, по-друге, отримати абсолютно недостовірну інформацію. Це як палиця з двома кінцями.

У нас накопичилося досить багато різного роду міфів і помилок про продукти харчування і не тільки. Буває просто помилкове розуміння того чи іншого факту, але буває і досить агресивне сприйняття деяких продуктів, навіть незрозуміло на чому засноване. Довідник Споживача розвінчав деякі з міфів.

Для початку хочемо сказати, що тут ми не розглядаємо проблему різного рівня якості продуктів харчування виготовлених різними виробниками. Мова, в основному, буде йти про помилки пов'язаних саме з самим продуктом або з його окремими властивостями.

 

Спочатку оману (міф), потім пояснення:

 

Міф: рафінована дезодорована олія

"Дане масло можна використовувати в сирому вигляді в салатах. Масло, вироблене фабриками для виробництва, є свідомо не призначеним в вживання продуктом. Такі масла не несуть ніякої користі травній системі, заглушаючи її роботу, блокуючи жирної субстанцією всі процеси травлення."

Насправді: Справедливості заради, варто відзначити, що і рафінована, і нерафіновану соняшникову олію - це джерело жирів, саме в цьому їх користь. І рафінована, і нерафінована на 99,9% складається з жирів, в цьому між ними різниці немає. Тому обидва види - це чистий жир, як втім, і всі інші рослинні олії. У нерафінованій олії трохи більше вітамінів і пігментів, саме трохи більше, тому що і воно на 99,9% складається з жирів. Найцінніший вітамін соняшникової олії - вітамін Е, він жиророзчинний і при рафінації нікуди особливо не дівається. Але при рафінації з соняшникової олії видаляються і небезпечні речовини, які можуть бути присутніми в продукті: пестициди, важкі метали, бензапірен. Рафінована соняшникова олія як харчове присутній в ДСТУ 4492: 2005. Якщо для когось це не аргумент, то скажемо прямо: рафінації піддають не тільки соняшникову олію і не тільки у нас. Хоч всі звикли думати, що оливкова олія буває тільки першого віджиму, але в міжнародному стандарті на оливкову олію CODEX-STAN 33-1981 (з оновленнями і доповненнями) передбачено такі категорії оливкової олії як рафінована оливкова олія Refined olive oil і навіть рафінована оливкова олія з вичавок Refined olive-pomace oil. І те й інше призначене для харчових цілей. Дезодорація видаляє характерний запах соняшникової олії (насіння), який подобається не всім. В даному випадку - це тільки питання смакових уподобань. Те, що у виробництві різних продуктів харчування (майонезів, рибних консервів і т.д.) використовують саме рафінована дезодорована соняшникова олія обумовлено тим, що воно "не забиває" смак інших інгредієнтів і тим, що воно довше зберігається (не так швидко прогоркает) .

Ну і додамо, що ніхто не п'є рослинне масло склянками, щоб "заглушити травну систему".

 

Міф: Заморські чаї, ароматизовані чаї і багато наших

"Пийте натуральний чай, в якому нічого не плаває, додаткового смаку немає. Все ароматизовані чаї то з лимонною кислотою, то з апельсиновою кислотою, то з ще якийсь там кислотою. Звикання виникає миттєво. Нам необхідно все кислоти вивести з організму."

Насправді: Ніхто не буде сперечатися, що лимон і апельсин краще ароматизаторів, особливо синтетичних або індентичності натуральним. Але не варто перекручувати слова. Лимонною кислотою неможливо ароматизувати чай. Згадайте пакетик з лимонною кислотою - це білий порошок без запаху з кислим смаком. Скільки її не клади в чай, від лимонної кислоти буде тільки кислий смак і ніякого натяку на лимонний запах. Не потрібно плутати лимонну кислоту та ароматизатор "лимон". Що ж стосується апельсинової кислоти, то такого речовини просто немає, ні в природі, ні в підручнику з хімії. Лимонна є, є яблучна, винна, молочна, оцтова, аскорбінова, але ніяк не апельсинова. У цитрусових міститься лимонна кислота.

 

Щодо "Нам необхідно все кислоти вивести з організму: основний природний і вічний компонент шлункового соку людини саме соляна кислота. Зміна кислотності шлункового соку (як підвищення, так і зниження) призводить до різних захворювань.

 

Міф: "Масло 72,5% не можна їсти ні в якому разі. Це транс-жир - рослинна олія низького сорту розбите воднем. Масло менше 82,5% не буває. Якщо не вийде знайти таке масло, то краще їжте рослинне. Краще з'їжте дві ложки натурального вершкового масла, ніж цілу пачку або кілограм транс-жирів.

Вживання продуктів, що містять транс-жири, знижує здатності організму до протистояння стресам, збільшує ризик виникнення депресії. Продукти харчування, що містять транс-жири:

- маргарин;

- м'які масла, мікси вершкових і рослинних масел;

- рафінована рослинна олія;

- майонез;

- кетчуп;

- продукція фаст-фуду - картопля-фрі і т.д., для приготування якої використовувалися гідрогенізовані жири;

- кондитерські вироби - торти, тістечка, печиво, крекери і т.д., для виготовлення яких використовувався кулінарний жир;

- снеки - чіпси, попкорн і т.д.

- заморожені напівфабрикати. "

 

Насправді: Для початку автору не завадило б дізнатися, що ж таке транс-жири, де зустрічаються і як утворюються. Тоді мінімум половина перерахованих продуктів зі списку просто пішла б. Взагалі, в даному міфі стільки дурниць, що на все і відповідати не хочеться. Але спробуємо.

По-перше, незважаючи на страшне слово "транс-жири", цей компонент жирів може мати не тільки "штучне" походження (тобто з'явиться в процесі обробки), а й присутня так би мовити в природному вигляді. Наприклад, в молоці кількість природних транс-жирів може досягати 8%, хоча по нашим тестам ми бачимо не більше 2-3.

По-друге, вживання підвищеної кількості транс-жирів призводить до ризику виникнення серцево-судинних захворювань (наприклад атеросклерозу), а не депресії або стресу.

По-третє, "штучні" транс-жири з'являються в процесі обробки жирів методом гідрогенізації (тобто отримання твердого жиру з рідкого). Це метод отримання маргарину. Це означає, що в продуктах мають рідку консистенцію не буде таких транс-жирів. Тобто причому тут майонез, рафіновану соняшникову олію, заморожені напівфабрикати і вже тим більше кетчуп?

По-четверте, в приготуванні картоплі фрі або чіпсів теоретично може використовуватися маргарин, за фактом - ми, і вже тим більше ніхто інший в Україні, це не перевіряв. Тут питання залишимо відкритим.

Цукерки або вафлі можуть містити транс-жири в великих кількостях.

І так, щодо того, що масло 72,5 це отрута - це просто дурість. Звичайне вершкове масло (тобто виготовлене тільки з молочної сировини), може бути і більш низької жирності, головне щоб воно було справжнім, а не фальсифікатом.

Міф: "Малосольна оселедець в пластикових упаковках. Малосольна оселедець зберігається тільки в маслі. Ні в якому оцті, вині вона не зберігається. Якщо оселедець без олії, значить в неї доданий уротропін. У всьому світі уротропін визнаний дуже небезпечною добавкою і заборонений, (утворюється при взаємодії

Насправді: Тут важливо розуміти, що є рибні консерви, а їсти рибні пресерви. Консерви - це продукт в жерстяній банці, який обов'язково проходить стерилізацію і саме завдяки їй, консерви мають тривалий термін зберігання (2-3 роки). Пресерви - це якраз і є оселедець в пластикових баночках (чи у вакуумній плівці). Пресерви не проходять стерилізацію і їх збереження досягається за рахунок додавання консервантів. При цьому не важливо, в маслі, вини, оцті, майонезі йди інший заливці буде оселедець, за рахунок консервантів вона буде зберігатися. Правда, не так довго, як стерилізовані консерви - тільки 2-3 місяці. Консервант консерванту ворожнечу. Як консерванти для оселедця (пресервів) використовують сорбінову і бензойну кислоту і їх солі (бензоат натрію Е211, сорбінова кислота Е200). Уротропін на етикетках оселедця не зустрічався разу. Якщо виробники не соромлячись уротропін вказують в складі червоної ікри, то з чого б це раптом вони боялися його писати на етикетці оселедця? Якщо не вірите, почитайте склад оселедця в пластикових баночках в супермаркеті або на нашому сайті в тесті 2013 року, в таблиці склади вказані. Сам по собі уротропін виправдовувати не будемо, але як раз на його тлі і сорбінова і бензойна кислота є куди більш безпечними консервантами. Хоча і їх кількість в кінцевому продукті обмежується.

Міф: "Ікра малосолона довго не зберігається. Тільки в замороженому вигляді або дуже солона. Якщо продається слабосолона, отже, в неї доданий, або уротропін, або лимонна кислота. Може бути додано щось інше, але на виході все одно виходить формальдегід. "

Насправді: Правда в тому, що червона ікра без консервантів дійсно не може довго зберігатися. Тобто або вона заморожена, або розфасована в жерстяні банки з додаванням консервантів. Червона ікра стерилізацію не проходить, просто не витримає - полопається. Лимонна кислота - не так сильний консервант, щоб зберегти ікру, її в червону ікру ніхто не додає. Мало того, навіть незначне додавання лимонної кислоти в ікру дасть ікрі кислуватий смак, не кажучи вже про значних кількостях. За свою багаторічну практику тестування червоної ікри ми лимонну кислоту в складі не зустрічали. Уротропін - так, в Україні дозволено, використовується для виробництва ікри, хоча це і не найбезпечніше речовина, м'яко кажучи. І дуже хочеться, щоб його швидше заборонили. У певних умовах з уротропіну може виходити формальдегід, але тільки і саме з уротропіну. З інших консервантів, які використовуються при виробництві червоної ікри або оселедця, зокрема бензойної та сорбінової кислоти і їх солей формальдегід не утворюється!

1
i-серфінг
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
123
Юлія Руда: "Впевнено ми знову йдемо в сезон"
Чимало ми говорили по СК "Золота осінь" із художньої гімнастики. Нині редакція "ВСЕ про СПОРТ" знайомить вас із старшим тренером Юлією Рудою. Ми розпитали про майбутній змагальний сезон. Тож, що чекає нас в найближчі місяці?
0
Читати далі
41
Щоб не сумували: «Вар’яти Шоу» їдуть у Рівне з новою ексклюзивною програмою
0
Читати далі
99
На Рівненщині продовжується боротьба з агресивними комахами (ФОТО)
0
Читати далі
338
Хлопчика-знайду з Рівненщини, після зречення, мати забрала додому
0
Читати далі
946
"Маски-шоу": на трасі біля Рівного спецпідрозділ "КОРД" затримав грабіжників на BMW
0
Читати далі
101
Рівненщина презентувала власні ексклюзивні поштові марки
0
Читати далі
236
Костопільські поліцейські оперативно розшукали водія, який збив велосипедистку
0
Читати далі
407
Працівник колонії на Рівненщині продавав засудженим наркотики
0
Читати далі
154
На Рівненщині оперативники "пов`язали" квартирних злодіїв
0
Читати далі