 
                                                    
                        Сьогодні під час онлайн-брифінгу фахівці Рівненської ОДА розповіли про те, як рівняни можуть пройти тестування на виявлення антитіл до Covid-19. 
 
 Направлення на проходження ІФА-тесту дає сімейний лікар. Безплатно такий тест проводять для пацієнтів перед плановою операцією, нацгвардійцям, поліцейським і, періодично, медпрацівникам. Якщо його результат позитивний, то робиться ПЛР-тест для підтвердження і остаточного встановлення діагнозу. 
 
 Аналіз проводитимуть у 16 закладах області. 
 
 З наступного вівторка в обласному лабораторному центрі для працівників закладу проводитимуть ІФА-тестування. 
 
 Якщо захворювання піде на спад, то лабораторний центр також буде проводити такий аналіз для інших категорій. 
 
 Тим, хто бажає пройти тестування платно, можна це зробити у приватних лабораторіях. Ціни дуже різняться. Якщо понад 150 грн, то варто звертатися в іншу лабораторію.
 
 Читайте також: Зеленський хоче збільшити штрафи для тих, то ухиляється від служби в армії
Читайте також: «Вперше в історії»: останній дзвоник для учнів Рівного прозвучав по-особливому (ВІДЕО)
Читайте також: На Рівне насувається шторм (ПРОГНОЗ)
 
    
    
     
                                 
                        
                        
                        
                    
 
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                    
 
                                
                            