Рівняни не припиняють "спонсорувати" шахраїв

Рівняни не припиняють
0
528
0
Рівняни не припиняють "спонсорувати" шахраїв

В обідню пору 6 серпня жінці з Рокитного надійшло повідомлення, яке отримували чимало жителів Рівненщини - про заблокування банківської картки. У тому ж смс зазначалися номери телефонів, куди нібито слід звернутися. Напевно, жінка не чула та не читала про подібні шахрайства, якщо без передстороги зателефнувала за вказаними номерами та повідомила псевдо-банкірам банківські реквізити та коди доступу до рахунку, що надходили в подальшому на телефон жертви через смс.

Лише після дзвінка на справжню «гарячу» лінію банку 28-річна жителька селища Рокитне зрозуміла, що шахраї заволоділи її грішми, а це 8 тисяч 800 гривень.

 

Правоохоронці звертаються вчергове до громадян! Будьте обачні і пам’ятайте, що працівники банків НІКОЛИ не запитують персональних даних клієнтів у телефонному режимі, адже володіють необхідною інформацією, тому подібні запитання повинні викликати у вас підозри.  

Якщо Вам зателефонував такий «співробітник», негайно завершіть розмову, зверніться на «гарячу» лінію банку, номер якої зазначений на звороті картки, та перевірте інформацію, яку Вам озвучили невідомі по телефону. У разі необхідності,заблокуйте картку і не телефонуйте у відповідь на незнайомі номери, які надходять разом із смс про заблокування картки.

Головна умова фінансової безпеки – нерозголошення конфіденційних даних: ПІН-код картки, пароль доступу до рахунку або послуг банку, CVV-код картки, строк її дії, номер паспорта, ІПН тощо. Це конфіденційна інформація і передача її третім особам категорично заборонена.

0
# Рівненщина # поліція # шахраї # заблокування картки
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
1453
Ситуація напружена: на Рівненщині до прийому хворих на Covid-19 готують лікарні другої та третьої хвилі
0
Читати далі
705
Сьогодні вночі розпочнеться повний «парад планет»
0
Читати далі
79
Рівненські рятувальники повертаються додому з Прикарпаття
0
Читати далі
578
На Рівненщині за ніч виявили 37 хворих на Covid-19, одна жінка померла
0
Читати далі
146
В Україні за добу +914 хворих коронавірусом
0
Читати далі
118
Як працюватимуть центральні рівненські фонтани у липні?
0
Читати далі
400
Голова ОДА Віталій Коваль розповів якою буде Рівненщина
0
Читати далі
462
Вихідними Рівне та область «накриють» грози
0
Читати далі
400
Шмигаль розповів, чи підуть діти до школи 1-го вересня
0
Читати далі