Рівняни сплатили понад 1,1 млрд. гривень податку на доходи фізичних осіб

Рівняни сплатили понад 1,1 млрд. гривень податку на доходи фізичних осіб
0
366
0
Рівняни сплатили понад 1,1 млрд. гривень податку на доходи фізичних осіб

Як повідомили в ДПІ у м.Рівному, за 10 місяців 2018 року від платників Рівного до зведеного бюджету надійшло 1107,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на186,1 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Із загальної суми сплаченого податку 75 відсотків, а це 816,3 млн. грн., залишилось у розпорядженні місцевої громади, до державного бюджету спрямовано 291,0 млн. гривень.

З метою збереження державних соціальних гарантій для громадян та підвищення рівня надходжень податку на доходи фізичних осіб податківцями постійно проводяться заходи, направлені на легалізацію трудових відносин та недопущення виплати заробітної плати в «конвертах». Зокрема, роботодавцям та найманим працівникам роз’яснюються вимоги трудового законодавства, наголошується, що виплата заробітної плати „у конвертах” призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих найманих працівників. Адже, отримуючи „тіньову зарплату”, вони позбавляють себе відповідних соціальних гарантій. Разом  з тим, підвищення рівня заробітної плати найманих працівників впливає на збільшення сплати податків до місцевого бюджету, від чого виграють усі в громаді.

0
Гроші # Рівне # ГУ ДФС у Рівненській області # Платники податків
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: