Рівнянин - чемпіон Європи з го

0
990
0

Майстер спорту України міжнародного класу Артем Качановський, вихованець рівненської Школи інтелектуальних видів спорту переміг на професійному Чемпіонаті Європи з го.

Змагання проходили 6-8 березня в німецькому місті Йєна.

Шість найсильніших спортсменів Європи боролись затитул, та краще всіх виступив наш Артем. В турнірі також брав участь українець Андрій Кравець, який посів 4-те місце.

Здобувши чемпіонський титул Артем, автоматично отримав право представляти Європу на Міжнародному командному чемпіонаті з го в Китаї.

Довідково:
Го — стародавня китайська стратегічна настільна гра для двох гравців, поширена в країнах Східної Азії та, меншою мірою, в усьому світі. Гра з'явилась у Китаї понад 2 тисячі років тому.
0
Спорт # Чемпіонат Європи # чемпіонат # Німеччина # Рівне го # інтелектуальні ігри # Артем Качановський
Гравчиня національної збірної України та захисниця БК "Рівне" Влада Кіба - краща після стартовго дня Чемпіонату Європи (дивізіон В) у Скоп'є, Македонія одразу у двох категоріях!
0
211
Рівнянки в складі збірної вдало стартували на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
184
Рівненські легкоатлети їдуть на Чемпіонат Європи
Виконавчий комітет ФЛАУ затвержив склад збірної України, яка 11-14 липня в Євле (Швеція) візьме участь в молодіжному Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.
0
696
Борчиня з Рівненщини стала чемпіонкою Європи
Золоту медаль Чемпіонату Європи з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів завоювала рокитнівчанка Юлія Лесковець.
0
367
Німці привезли у Рівне нові музичні інструменти
0
328
Рівненські шашкісти на Чемпіонаті Європи з медалями
З 07 по 15 травня 2019 року у м. Фірлей (Польща) відбувся чемпіонат Європи з шашок-100 серед спортсменів з інвалідністю. У змаганнях взяли участь 72 спортсмена з 7 країн.