Рівнянин Михайло Романчук здобув срібло у Пекіні

0

Відомий рівненький плавець Михайло Романчук фінішував другим у Пекіні на етапі Кубку Світу.

На дистанції 400 метрів вільним стилем наш спортсмен показав час 3:43,32 хвилини. Він програв переможцю   2,5 секунди.

0
Спорт # кубок з плавання # Кубок Світу # Михайло Романчук # Пекін
В аеропорту «Бориспіль» зустрічали українського плавця Михайла Романчука, який привіз срібло з корейського Кванджу.
0
1545
Рівненські дзюдоїсти перемогли на Кубку Світу
На Кубку Світу з дзюдо серед паралімпійців рівняни зуміли підкорити п'єдестал та завоювали нагороди.
0
1983
Рівнянина Михайла Романчука включили до "Алеї зірок" українського спорту
Сьогодні урочисто відбулось відкриття "Зірки Михайла Романчука" у столиці на "Алеї зірок" українського спорту.
0
2302
Рівненський кікбоксер здобув срібло Кубку Світу
Двоє рівнян в складі збірної України виступили на Кубку Світу з кікбоксингу, що проходив в угорському Будапешті.
1
1833
Рівнянин Михайло Романчук із сріблом Ліги чемпіонів
Рівненський плавець Михайло Романчук продовжує вдалий сезон. Так, на на другому етапі Ліги чемпіонів FINA у Будапешті наш спортсмен здобув срібло.
0
4590
Рівнянин Михайло Романчук у Швеції встановив новий рекорд України
Рівненський плавець Михайло Романчук здобув чергову перемогу. Цього разу наш спортсмен тріумфував на Міжнародному турнірі у Швеції "Swim Open Stockholm-2019".