Рівнянин Михайло Романчук здобув золото у Токіо

1
  • Рівнянин Михайло Романчук здобув золото у Токіо

Знову Михало Романчук на п'єдесталі. Вчора наш плавець в Токіо на етапі Кубку Світу здобув бронзу на дистанції 400 метрів вільним стилем.

І вже сьогодні рівнянин виграв золото на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Його переможний час 14.27,93.

Варто зазначити, що бронзу на цьому ж старті з часом 14.39,22 виграв ще один українець Сергій Фролов. Важливо, що він є чоловіком уславленої рівненської плавчині, учасниці Олімпійських ігор Катерини Дікіджі.

Нагадаємо, що з аналогічними медальними результатами на дистанції 1500 метрів Михайло Романчук та Сергій Фролов фінішували минулого тижні на етапі Кубку Світу в Пекіні.

1
Спорт # Японія # кубок з плавання # Кубок Світу # Китай # плавання # Михайло Романчук # Пекін # Токіо # Сергій Фролов # Катерина Дікіджі
В аеропорту «Бориспіль» зустрічали українського плавця Михайла Романчука, який привіз срібло з корейського Кванджу.
0
1545
Рівненські дзюдоїсти перемогли на Кубку Світу
На Кубку Світу з дзюдо серед паралімпійців рівняни зуміли підкорити п'єдестал та завоювали нагороди.
0
1983
Рівнянина Михайла Романчука включили до "Алеї зірок" українського спорту
Сьогодні урочисто відбулось відкриття "Зірки Михайла Романчука" у столиці на "Алеї зірок" українського спорту.
0
2302
Рівненський кікбоксер здобув срібло Кубку Світу
Двоє рівнян в складі збірної України виступили на Кубку Світу з кікбоксингу, що проходив в угорському Будапешті.
1
1833
Рівнянин Михайло Романчук із сріблом Ліги чемпіонів
Рівненський плавець Михайло Романчук продовжує вдалий сезон. Так, на на другому етапі Ліги чемпіонів FINA у Будапешті наш спортсмен здобув срібло.