Рівнянин Станіслав Мельничук переміг в особистому заліку на "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP"

Рівнянин Станіслав Мельничук переміг в особистому заліку на
0

Вчора, 28 травня був розіграний 2 день змагань Міжнародної Ліги Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP". Про це пише automoto.rv.ua

На цей раз гонщики змагались в особистому заліку. Вдалим, з впевненістю, можна виступ українських спідвеїстів.

Перемогу із 15 пунктами в активі святкував представник України, Станіслав Мельничук. Друге місце посів поляк Хубер Леговік. Долю третього місця вирішив додатковий заїзд. Перемога в ньому дісталась місцевому гонщику Йожефу Табаці, другим фінішував Віктор Трофимов.

П'яте місце з 11 пунктами на рахунку посів червоноградець Андрій Кобрін. Невдало закінчилась гонка для Марка Левішина - в дев'ятому заїзді рівнянина небезпечно атакував словак Ян Міхалік, в наслідок чого обидва гонщики зазнали падіння.

За попередньою інформацією місцевих ЗМІ відомо, що обидва гонщика були відправлені до місцевого шпиталю.

Другий етап ліги заплановано провести 3-4 червня у місті Свєнтохловіце, Польща.

І вже 10-11 червня, вперше за кілька років рівняни зможуть насолоджуватись офіційними змаганнями зі спідвею на Мототреці впродовж 2 днів. Саме у нас вдома заплановий 3-й тур ліги