Рівнянин встановив рекорд області на чемпіонаті світу з легкої атлетики

0
149
0

З 12 по 16 липня у місті Нейробі (Кенія) відбувався чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків та дівчат до 18 років. У фіналі українська естафетна команда виборола п`яте місце. У турнірі також брав участь представник Рівненщини Ярослав Голуб. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики Рівненської області.

Хлопець 12 липня стартував на дистанції 400 м та показав час 49,02. На жаль, Ярослав не потрапив до фіналу. Та цей результат є новим рекордом Рівненської області на дистанції 400 метрів. Також Ярослав стартував в естафетному бігу, де збірна команда України показала четвертий результат.

0
# легка атлетика # рівнянин
Але йому це не вдалось.
0
2734
Рівнянки Земляк та Колесниченко в призах на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики
У Ліллі триває Суперліга командного чемпіонату Європи з легкої атлетики.
0
2516
Рівнянка Ольга Земляк впевнено стартувала в європейській легкоатлетичній Суперлізі
23 червня у Ліллі стартувала Суперліга командного чемпіонату Європи.
0
2485
Рівненські легкоатлети поставили рекорд області на польських змаганнях [+ФОТО]
Юні представники Рівненської легкоатлетичної спілноти представляли Україну на міжнародних змаганнях "Beskidianathletiс" у Польщі .
0
1378
Рівненські легкоатлети повернулися з перемогами на Чемпіонаті України [+ФОТО]
У Кропивницькому відбувся України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат (2000р.н та молодші ).
0
1860
Фотофакт. Рівненські легкоатлети перемогли на Чемпіонаті України
Рівненські легкоатлети привезли медалі із Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших.
0
148
У Рівному п`яний водій підкинув у машину патрульних гроші
0
61
Українські педіатри зняли відео, в якому розвіяли міфи про лікування вірусних інфекцій (ВІДЕО)
Лікарі вирішили донести до українських батьків особливості перебігу вірусних інфекцій
0
46
Громадські організації будуть змагатися за гроші від Рівненської ОДА
13 громадських та благодійних організації боротимуться за співфінансування з обласного бюджету.
35
Текстильник запрошує на Третій Чемпіонат України з Гумору "Рівненська Ліга Сміху"