Рівнянин встановив рекорд області на чемпіонаті світу з легкої атлетики

0
266
0

З 12 по 16 липня у місті Нейробі (Кенія) відбувався чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків та дівчат до 18 років. У фіналі українська естафетна команда виборола п`яте місце. У турнірі також брав участь представник Рівненщини Ярослав Голуб. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики Рівненської області.

Хлопець 12 липня стартував на дистанції 400 м та показав час 49,02. На жаль, Ярослав не потрапив до фіналу. Та цей результат є новим рекордом Рівненської області на дистанції 400 метрів. Також Ярослав стартував в естафетному бігу, де збірна команда України показала четвертий результат.

0
# легка атлетика # рівнянин
16-17 травня 2018 року відбувся Чемпіонат Рівного з легкої атлетики 2018 року.
0
112
Рівненський легкоатлет відзначився на Волині
Чергове вище легкоатлетичне досягнення має Рівненщина.
0
1143
Рівненську легкоатлетку Ольгу Земляк через допінг дискваліфікували на 8 років
Виконком ФЛАУ розглянув справи щодо порушення антидопінгових правил Ольгою Земляк. Про це інформує прес-служба ФЛАУ.
0
292
Рівненська легкоатлетка друга на змаганнях у Львові [+ФОТО]
22 лютого відбувся 18 Всеукраїнський юнацький турнір з легкої атлетики пам’яті Я. Тягнибока та відкрита першість ГО Львівська ТО ВФСТ “Колос”. Змагання проходили під гаслом "Хто ти, майбутній Олімпієць?"
0
2191
Зірка легкої атлетики провела у Рівному "Розминку від чемпіона"
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка стала місцем проведення заключної в поточному році «Розминки від чемпіона»
0
1579
Рівненські легкоатлети перемогли на "Подільській зимі"
У Хмельницькому відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Подільська зима" серед юнаків та дівчат 2000 року народження і молодших.
0
605
На Рівненщині дорожники побили водія лопатою... бо вказав на "халтурний" ремонт
0
67
У Рівному атестували каратистів (ФОТО)
З 18-20 травня у Рівному відбувся традиційний дванадцятий будо-табір Рівненської обласної Федерації кйокушінкаі карате унія України.
262
"Поступіться це місце" : у рівненському тролейбусі висять недолуго перекладені попередження