Рівнянки сьомі на Чемпіонаті Європи

0

У важкому матчі проти збірної господарок Чемпіонату Європи з баскетболу збірна України U16 здобула перемогу з рахунком 68:62 та посіла підсумкове сьоме місце турніру в Болгарії.

Гра в Софії одразу розпочалася з боротьби на майданчику. Рахунок в грі відкрили наші суперниці через 50 секунд після старту гри, наступні ж бали в матчі були набрані більше ніж за 2 хвилини – зрівняла рахунок українка Семенчук. Надалі на паркеті точилася рівна боротьба, а перша чверть завершилася за рахунку 10:9 на користь нашої збірної.

Другий період став набагато результативнішим: на двох команди набрали 44 бали, а наші суперниці зуміли заробити собі гандикап у 5 балів перед великою перервою.

Проте, в третій десятихвилинці команда Ірини Нагорної зуміла швидко нівелювати різницю та продовжила рівну та безкомпромісну боротьбу.

На заключних хвилинах гри наші баскетболістки зуміли переломити хід гри на заволодіти ініціативною, в той час як гравчині суперниць не змогли налагодити атаку та гру в обороні у важливий момент. В підсумку нащі дівчата перемогли з рахунком 68:62 та посіли сьому сходинку Чемпіонату Європи з баскетболу у дивізіоні Б.