Рівнянки в складі збірної перемогли команду Великобританії

0

Жіноча юніорська збірна України перемогла команду Великої Британії в матчі третього туру групового етапу чемпіонату Європи – 65:46.

Українкам довелося докласти чимало зусиль заради успіху. Після низької результативності в стартовій чверті, команди ненабагато збільшили її в наступній 10-хвилинці. При цьому британки на велику перерву здобули незначну перевагу в 4 очки.

Уже в третій чверті збірна України відігралася та вийшла вперед. До кінця поєдинку наші баскетболістки переважали суперниць та впевнено довели поєдинок до перемоги.

Найрезультативнішою в складі української команди та матчу загалом стала Владислава Киба – 21 очко.

Це вже друга перемога українок у трьох матчах. Наразі вони йдуть третіми в групі. Попереду матчі проти Швеції, яка сьогодні здобула третю перемогу – проти Люксембурга (47:35), та проти Албанії, у якої три поразки.

У чвертьфінал виходять дві перші команди з групи.