Рівнянки в складі збірної сенсаційно потрапили в чвертьфінал Євробаскету [+ВІДЕО]

0

Заключний поєдинок групової стадії з ірландками для жіночої збірної України U-16 мав принципове значення. Перемога у ньому гарантувала прохід до чвертьфіналу. З психологічним тягарем українки впоралися блискуче, чарівне перевтілення команди відбулося у заключній чверті. 68:46 - перемога українок. Про це пише ФБУ.

Нагадаємо, до збірної України ввійшло одразу четверо рівнянок - Ярослава Іванюк, Олена Таргонська, Дар'я Дубнюк та Владислава Кіба.

Вже на шостій секунді матчу збірна України відкрила рахунок, відзначилася Мирослава Топчій. Але Ірландія доволі швидко відігралася і скориставшись низькою реалізацією «жовто-синіх» вийшла вперед  і здійснила ривок 11:0. На екваторі чверті Валерій Жартун змушений був взяти тайм-аут. Але і після хвилинної паузи ірландки продовжували діяти точніше, швидше і злагодженіше. Тільки після 14-го набраного очка Космач поцілила у кошик, а потім не дала ірландкам збільшити відрив. Та все одно підсумок першої чверті виявився приголомшливим 6:18.

У другій 10-тихвилинці українкам вдалося вирівняти гру. Насамперед виручали результативними кидками Топчій і Ростоцька. А ось з лінії штрафних відсоток влучань все одно був кращим у ірландок. Та й з-за дуги психологічне напруження заважало українкам прицільно кидати. Так, Ростоцька з сиреною не досягла триочкової мети і команди пішли відпочивати за рахунку 28:19 на користь острів’янок.

На початку третьої чверті їхня лідер Вільямсон двома результативними кидками дала зрозуміти, послаблення у грі ірландок можна і не дочекатися, треба самим діяти агресивно і холоднокровно. Кіба і Топчій це усвідомили першими.  Не пройшло і п’яти хвилин у третій чверті, як дівчата скоротили відставання до «мінус одного» - 33:34. У діях команди стало більше розкутості і впевненості і нарешті за півтори хвилини до кінця чверті Ростоцька спочатку відновила рівновагу а потім вивела «жовто-синіх» вперед. Але триочковий Вайт не дав розпочати заключну чверть з позитивним балансом.  Хто б міг подумати, що наступного взяття кошика ірландкам доведеться чекати сім ігрових хвилин. Кіба і Космач задали гарний настрій на початку четвертого періоду, Досить швидко перевага українок зросла до +10. Тайм-аут не врятував Ірландію. Україну вже було не стримати. Тепер нервували і не влучали ірландки, а підопічні Валерія Жартуна спіймали кураж.  27:0 ривок у четвертій чверті!  чи це було заплановано – приспати пильність, а потім не дати отямитися? Сім хвилин тривало «побиття», аж пока Маквайр з лінії штрафних не влучила одного разу у кошик. Підсумковий рахунок матчу 68:46 на користь збірної України. Найрезультативнішими у складі «жовто-синіх» стали Кіба і Топчій – по 20 набраних очок. В активі Ростоцької – дабл-дабл (16 очок і 12 підбирань).

0
Спорт # Суперліга баскетбол # збірна України з футболу # Євробаскет 2017 # Македонія
Жіноча збірна команда України з баскетболу U18 вдало стартувала на Чемпіонаті Європи у Скоп'є, Македонія. Українські дівчата без проблем розібралися зі своїми однолітками з Люксембургу - 58:41.
0
1396
Рівнянки в складі збірної стартують на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна України U-18 вже сьогодні стартує на чемпіонаті Європи (Дивізіон В), що проходитиме у Скоп’є, Македонія з 5 по 14 липня.
0
5057
Рівнянин Олексій Хахльов-молодший - чемпіон Світу з футболу
5 червня, в польському Лодзі, у фінальному матчі чемпіонату світу до 20 років зустрілися збірні України і Південної Кореї.
0
1655
Рівненська "Регіна" програла останні домашні матчі сезону
В останніх домашніх матчах сезону рівненські волейболістки намагалися нав'язати боротьбу титулованому супернику проте клас команд наразі різний і гості з півдня впевнено перемогли в обох матчах.
0
1379
Жіноча команда БК “Рівне” розгромно програла в Києві
Жіноча команда БК “Рівне” в рамках Суперліги розгромно поступилася новоспеченому володарю Кубку України. Гра у Києві з “Динамо-НПУ” незаладилась від початку.
0
1200
Жіноча команда БК "Рівне" програла чемпіонкам України (ФОТО)
Жіноча команда БК "Рівне" 17 лютого в рамках Суперліги на домашньому майданчику приймала чемпіонок України - "Київ-Баскет".