Рівнянки в збірній України перемогли суперниць із Нідерландів

0

Жіноча збірна України з баскетболу віком до 16 років здобула другу перемогу на чемпіонаті Європи (Дивізіон В), здолавши у матчі третього туру команду Нідерландів.

Першу чверть наша команда виграла з 24:9, після чого лідирувала в рахунку протягом всього матчу. Суперницям вдалося наблизитись на відстань 8 очок у третій чверті, але українки відповіли своєчасним ривком і більше не давали опоненткам шансів на повернення до гри, завдавши Нідерландам першої поразки на турнірі. Підсумковий рахунок – 74:60.Важливо те, що перемога у 5 та більше очок дозволяє нашій команді претендувати на перше місце у груповому раунді, адже такий гандикап дає український збірній перевагу у випадку закрутки з командами Нідерландів та Болгарії. Більш детально інформацію про становище в нашій групі читайте після завершення другого матчу ігрового дня.

Але вже зараз можна сказати, що у разі перемоги сьогодні над командою Північної Македонії, збірна України стане переможцем своєї групи і зможе продовжити боротьбу за підвищення у класі у плей-оф.

Ключовим показником в матчі проти Нідерландів став відсоток влучань, який у суперниць становив лише 26.2% кидків з гри при 16.7% реалізації 3-очкових спроб. Українська збірна атакувала трохи краще, реалізувавши 32.9% атак з гри, а більш агресивна гра нашої команди дозволила їй пробити 34 штрафних за гру, 19 з яких було реалізовано.

Найрезультативнішою в цьому матчі стала Олександра Семенчук, яка набрала 21 очко та зібрала 6 підбирань. Також відзначимо 13 підбирань Євгенії Путри, яка додала до свого доробку на щитах 9 очок.

Заключний матч у груповому раунді збірна України зіграє сьогодні, 20 серпня, о 16:00 проти Північної Македонії.