Рівнянки здобули три медалі на Чемпіонаті України з боксу

0
  • Рівнянки здобули три медалі на Чемпіонаті України з боксу

Підійшов до завершення Чемпіонат України з боксу серед жінок у вікових групах: жінки, молодь, юніорки та дівчата. Турнір приймав Харків.

Єдине золото на Чемпіонаті загалом і серед еліти зокрема вазі до 54 кг здобула наша Іванна Крупеня. До слова, наша спортсменка цей титул здобула вже всьоме. В цій же ваговій категорії наша Олександра Малєванець фінішувала п'ятою.

Яна Зензелюк у вазі до 54 кг здобула срібло Чемпіонату України. Також Анастасія Буток у вазі до 57 кг виграла здобула бронзову медаль

Анна Добровольська у вазі до 48 кг та Ольга Бортнік вазі до 64 кг фінішували п'ятими

Варто зазначити що саме за результатами даних змагань буде сформовано склад збірної України, який представлятиме нашу країну на цьогорічних Чемпіонатах Європи, світу та братиме участь у ліцензійних стартах на Олімпійські ігри 2020 року.

0
Спорт # Іванна Крупеня # бокс Рівне # Чемпіонат України Харків # Крупеня бокс # Харків бокс # Харків спорт # Харків Чемпіонат # бокс новини
12-13 квітня Острог приймав вже четвертий турнір з боку пам'яті заслужених тренерів України Віталія Мартиненка та Юрія Тончука.
0
3243
Збірна Рівненщини друга на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби
Збірну Рівненської області посіла 2 місце на Чемпіонаті України серед молодших юнаків. Турнір проходив у Харкові.
0
2454
В Острозі змагалося 100 боксерів Західної України
0
2289
Рівненська боксерка Іванна Крупеня "засвітилась" у відео-проекті "Шило" (ВІДЕО)
Рівненська боксерка Іванна Крупеня давно відома за межами України своїми спортивним успіхами.
0
1635
Костопільські борці здобули бронзу Чемпіонату України
З 4 по 7 квітня у місті Харків відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків. Участь в ньому взяли близько 240 учасників з 20 областей України, серед яких і вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату.
0
1745
Рівне приймало 5 Міжнародний боксерський турнір пам'яті Павла Дмитрієва
У період з 21 по 23 березня 2019 року в приміщенні КЗ «Рівненський міський будинок культури» відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті П.Дмітрієва.