Рівне знову прийматиме гімнасток з усієї України

Рівне знову прийматиме гімнасток з усієї України
0
285
0
Рівне знову прийматиме гімнасток з усієї України

У Рівному активно готуються до традиційного осінніх змагань. Турнір з художньої гімнастики «Золота осінь» вже вдванадцяте прийматиме обласний центр 22-24 листопада.

До нас заплановано приїзд близько 65 команд і близько 750 гімнасток. Кількісно - це беззеперечний рекорд для цих змагань. Загалом, турнір «Золота осінь» є одними із наймасштабніших, які взагалі проводяться в Рівному. Окрім спортсменок до нас завітають тренери та батьки дівчаток з усієї України. 

Варто зазначити, що фактично кожний турнір перевершує досягнення попереднього. 

Змагатиметься на килимі і еліта – Майстри спорту. Тож на нас чекає справжнє свято грації та спорту вищих досягнень.

– Дійсно активно готуємося до змагань. Приємно, що цього року до нас знову їдуть і хочуть їхати. Провести турнір такого масштабу дуже не просто. Дійсно, фактично дві тисячі людей, якщо не більше, їде до нас в гості. Це я і про спортсменок, і тренерів, і батьківський супровід. Хочу подякувати всім нашим партнерам, які роками підтримують художню гімнастику у Рівному. Ці змагання є хорошим змагальним досвідом і для рівнянок. Також ми маємо можливість показати наше місто всій Україні, – розповідає організатор змагань Марина Болба.

В рамках підготовки до турніру, збірна команда рівненського СК «Золота осінь» в складі 30 спортсменок здійснить змагальний виїзд у Білу Церкву.

 

 

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: