Рівненщина потрапила в п’ятірку кращих областей України

Рівненщина потрапила в п’ятірку кращих областей України
1
Рівненщина потрапила в п’ятірку кращих областей України

Рівненщина знову у п’ятірці кращих в Україні. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль у Facebook.

З-поміж усіх регіонів Рівненщина стала четвертою по надходженнях до місцевих бюджетів. Не зважаючи на пандемію, за січень-листопад 2020 наповнення склали понад 5,3 мільярди гривень. Це на 7,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Майже 3,5 мільярди склав і податок на доходи фізичних осіб, що на 10,3% перевищує минулорічний результат. За цим показником – ми треті.

«Такого результату вдалося досягти завдяки соціально відповідальним підприємцям, нашій політиці з детінізації праці та легалізації бізнесу. А також проведеному аудиту сільськогосподарських земель. В результаті – 28 тис га оброблених ділянок вдалося залучити додатково», – пояснив Віталій Коваль.

1
Економіка
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі