Рівненщині представили нового прокурора

Рівненщині представили нового прокурора
0
1340
0
Рівненщині представили нового прокурора

Цьогоріч третього січня заступник Генерального прокурора – Головний військовий прокурор Віктор Чумак представив колективу керівних органів влади, місцевого самоврядування та правоохоронних відомств регіону новопризначеного прокурора Рівненської області Антона Войтенка.

Заступник Генпрокурора визначив основні завдання органів прокуратури на найближчу перспективу. Серед них – ефективне виконання визначених законом повноважень, відновлення довіри суспільства до прокуратури та правоохоронної системи в цілому. Віктор Чумак окремо зупинився на питаннях реформування органів прокуратури. Головними критеріями наступної атестації регіональних та місцевих прокуратур будуть професіоналізм та доброчесність.

У свою чергу Антон Войтенко подякував за виявлену довіру та запевнив, що на займаній посаді докладе максимум зусиль для ефективного виконання органами прокуратури Рівненщини законодавчих функцій.

Довідково:
Войтенко Антон Борисович народився 22 жовтня 1984 року в місті Умань Черкаської області. Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії  імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2007 року. За цей час обіймав різні посади, у тому числі керівні. До призначення на посаду прокурора Рівненської області обіймав посаду начальника управління нагляду за додержанням законів, виконанням судових рішень у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності військової прокуратури Центрального регіону України.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
952
Вибори-2020 в Білорусі: з'явилися результати екзит-полу
2
Читати далі
956
Де в Україні не буде послаблений карантин
0
Читати далі
409
Завтра рівнянам тричі за день вимкнуть світло (ГРАФІК)
0
Читати далі
273
ЦВК затвердила основні дати та терміни проведення місцевих виборів
0
Читати далі
250
На Рівненщині +44 хворих коронавірусом
0
Читати далі
221
В Україні 1199 нових хворих коронавірусом
0
Читати далі
3078
Обережно, сказ: на частині вулиць Рівного оголошено карантин
0
Читати далі
816
Євросоюз оновив список країн, для яких відкриті кордони: чи увійшла туди Україна
0
Читати далі
491
В Україні можуть знову посилити карантин, – Степанов
0
Читати далі