Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження

Рівненська ДЮСШ
0
877
0
  • Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження
  • Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження
  • Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження
  • Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження

1 лютого 1978 року на базі групи підготовки команди майстрів «Авангарду» у Рівному було відкрито спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з футболу «Авангард» (сьогодні ДЮСШ з футболу «Верес»). Очолив школу відомий в минулому гравець команди майстрів «Горинь» (Рівне), «Дністеру» (Кишинів) – Поліщук Володимир Петрович.

В школі працювали відомі в минулому футболісти: Віктор Шиняєв, Володимир Дьомушкін, Євген Іванов, Володимир Возницький, Андрій Лукачина, Юрій Кремньов, Валерій Вакуленко, Іван Волик, Юрій Шморгун, Володимир Кобець, Володимир Шморгун, Сергій Сільвай, Ростислав Станкевич, В’ячеслав Кобилецький, Микола Волков (останні два ветерани вітчизняного футболу працюють по сьогодні).

Вихованці спортивної школи брали участь в чемпіонатах та першостях Радянського Союзу, складали основу команд різних вікових груп, які ставали переможцями та призерами Кубка «Юність» та «Надії», призерами спартакіад школярів, молодіжних та юнацьких ігор України, не рахуючи численні здобутки на обласному рівні.

Пішли з життя тренери, які стояли біля витоків формування школи: Шиняєв В.М., Кремньов Ю.М., Шморгун Ю.В., Станкевич Р.В., Іванов Є.М., Возницький В.Б., Лукачина А.Г. Тренерсько-викладацький склад поповнився відомими футболістами: Кубишкіним Юрієм, Оксенюком Ігорем, Гілем Олександром, Чирковим Володимиром, а також вихованцями школи: Шекелем Вячеславом, Дьомушкіним Сергієм, Ніколайчуком Олександром. Очолив школу знаний в спортивних колах України фахівець – Травський Віктор Леонтійович.

На сьогоднішній день в спортивній школі займається 373 вихованці, які беруть участь у змаганнях всіх рівнів під егідою ФФУ.
Вихованці школи виступали за команди вищої ліги Чемпіонату України: О. Синицький, В. Марчук, І. Сарнавський, М. Каліщук, О. Кучер, С. Дьомушкін, С. Вознюк, А.Чачуа та інші.

Слід зазначити, що численні вихованці школи у 90-х роках становили кістяк команди майстрів "Верес" (Рівне), котра захищала честь міста Рівне у вищій та першій лізі чемпіонату України з футболу.

Грицаюк Анатолій, вихованець школи, був запрошений до команди вищої ліги Угорщини, брав участь в розіграші Кубку УЄФА.

Вміння закладені в ДЮСШ з футболу «Верес», допомогли добитися значних здобутків у футзалі Колеснику В., Паршикову А.(МСУ), Ганіченку А., Ганіченку О., В.Максимчуку, Дем'янюку Г. та іншим.

Матеріальна база:

Стадіон на 400 місць, Футбольне поле 90 х 60 м, Майданчик для футзалу/міні-футболу з сучасним штучним покриттям 36 х 18 м.

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
50
На Рівненщину надійшов медичний вантаж із Польщі
Гуманітарну допомогу надала цього разу сусідня країна для боротьби з інфекцією COVID-19.
0
Читати далі
541
​​Вночі у Рівному невідомі розфарбували танк в рожевий колір (ФОТО)
0
Читати далі
411
За ніч на Рівненщині підтвердили +22 нові випадки Covid-19
0
Читати далі
437
Сьогодні дев’ять вулиць Рівного та два навколишні села будуть без світла
0
Читати далі
366
За добу в Україні виявили +819 випадків Covid-19
0
Читати далі
188
Рівненщина готується до презентації Єдиної геоінформаційної системи
0
Читати далі
2214
У Рівному відкрили обласний штаб «Слуги Народу» (ФОТО)
4
Читати далі
150
Вода в річці на Рівненщині небезпечна для купання
0
Читати далі
131
Рівненський обласний навчально - реабілітаційний центр очолить Алла Ярмошевич
0
Читати далі