Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження

Рівненська ДЮСШ
0
646
0
  • Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження
  • Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження
  • Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження
  • Рівненська ДЮСШ "Верес" святкує День народження

1 лютого 1978 року на базі групи підготовки команди майстрів «Авангарду» у Рівному було відкрито спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву з футболу «Авангард» (сьогодні ДЮСШ з футболу «Верес»). Очолив школу відомий в минулому гравець команди майстрів «Горинь» (Рівне), «Дністеру» (Кишинів) – Поліщук Володимир Петрович.

В школі працювали відомі в минулому футболісти: Віктор Шиняєв, Володимир Дьомушкін, Євген Іванов, Володимир Возницький, Андрій Лукачина, Юрій Кремньов, Валерій Вакуленко, Іван Волик, Юрій Шморгун, Володимир Кобець, Володимир Шморгун, Сергій Сільвай, Ростислав Станкевич, В’ячеслав Кобилецький, Микола Волков (останні два ветерани вітчизняного футболу працюють по сьогодні).

Вихованці спортивної школи брали участь в чемпіонатах та першостях Радянського Союзу, складали основу команд різних вікових груп, які ставали переможцями та призерами Кубка «Юність» та «Надії», призерами спартакіад школярів, молодіжних та юнацьких ігор України, не рахуючи численні здобутки на обласному рівні.

Пішли з життя тренери, які стояли біля витоків формування школи: Шиняєв В.М., Кремньов Ю.М., Шморгун Ю.В., Станкевич Р.В., Іванов Є.М., Возницький В.Б., Лукачина А.Г. Тренерсько-викладацький склад поповнився відомими футболістами: Кубишкіним Юрієм, Оксенюком Ігорем, Гілем Олександром, Чирковим Володимиром, а також вихованцями школи: Шекелем Вячеславом, Дьомушкіним Сергієм, Ніколайчуком Олександром. Очолив школу знаний в спортивних колах України фахівець – Травський Віктор Леонтійович.

На сьогоднішній день в спортивній школі займається 373 вихованці, які беруть участь у змаганнях всіх рівнів під егідою ФФУ.
Вихованці школи виступали за команди вищої ліги Чемпіонату України: О. Синицький, В. Марчук, І. Сарнавський, М. Каліщук, О. Кучер, С. Дьомушкін, С. Вознюк, А.Чачуа та інші.

Слід зазначити, що численні вихованці школи у 90-х роках становили кістяк команди майстрів "Верес" (Рівне), котра захищала честь міста Рівне у вищій та першій лізі чемпіонату України з футболу.

Грицаюк Анатолій, вихованець школи, був запрошений до команди вищої ліги Угорщини, брав участь в розіграші Кубку УЄФА.

Вміння закладені в ДЮСШ з футболу «Верес», допомогли добитися значних здобутків у футзалі Колеснику В., Паршикову А.(МСУ), Ганіченку А., Ганіченку О., В.Максимчуку, Дем'янюку Г. та іншим.

Матеріальна база:

Стадіон на 400 місць, Футбольне поле 90 х 60 м, Майданчик для футзалу/міні-футболу з сучасним штучним покриттям 36 х 18 м.

0
Спорт
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
32
Жителів Рівненщини закликають вакцинуватися проти кору
0
Читати далі
495
Радник голови Рівного упіймав «на гарячому» спамерку стовпів
0
Читати далі
420
У Рівному охоронець зловив чоловіка, який поцупив сумку у жінки (ФОТО)
0
Читати далі
256
У Рівному відкрили пам’ятний знак учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС
0
Читати далі
369
У Рівному розшукують чоловіка за тяжкий злочин
0
Читати далі
81
На квартири для дітей-сиріт Рівненщини виділили понад 30 мільйонів
0
Читати далі
168
Майже половина рівнян не вважають місто безпечним (РЕЙТИНГ)
0
Читати далі
209
У смертельній ДТП на Рівненщині загинув 20-річний хлопець (ФОТО)
0
Читати далі
76
Понад 85 мільйонів гривень податку отримала Рівненщина від власників нерухомості
0
Читати далі