Рівненська фрістайлістка в десятці кращих на етапі Кубку Світу в США

0
674
0

Вночі, 13 січня  в Дір-Веллі (США) фінішував черговий етап Кубку Світу з фрістайлу.

Єдиною українкою на змаганнях була рівнянка Ольга Полюк.

Наша спортсменка успішно кваліфікувалася у фінал. Там вона виконала стрибок високої складності із "глибоким" приземленням, за що судді знизили оцінки. У підсумку наша фрістайлістка послі 9 місце серед 33 спортсменок.

Далі Ольга Полюк стартуватиме 19 і 20 січня на двох заключних етапах Кубку Світу в Лейк-Плейсіді (США).

0
Спорт # Кубок Світу # США # Ольга Полюк # фрістайл
Борці з Рівненщини завоювали медалі Кубку Світу (ФОТО)
1-2 грудня у Будапешті відбувся Кубк Світу з панкратіону. В збірну України входило і двоє бійців із сарненської академії бойових мистецтв "Берсерк".
0
315
Рівнянин Михайло Романчук здобув золото у Токіо
Знову Михало Романчук на п'єдесталі. Вчора наш плавець в Токіо на етапі Кубку Світу здобув бронзу на дистанції 400 метрів вільним стилем.
0
146
Рівнянин Михайло Романчук наплавав бронзу в Токіо
Рівненський плавець Михайло Романчук знову піднявся на п'єдестал. Цього разу наш земляк завоював бронзу на етапі Кубку Світу в Токіо.
0
1274
У Рівному скасували два концерти
0
771
Рівнянин Михайло Романчук везе золото з Пекіну
Рівненський плавець Михайло Романчук у Пекіні виграв свою другу медаль на етапі Кубку Світу у Пекіні.
1
194
Рівнянин Михайло Романчук здобув срібло у Пекіні
Відомий рівненький плавець Михайло Романчук фінішував другим у Пекіні на етапі Кубку Світу.