Рівненська футзальна команда стала чемпіоном України

Рівненська футзальна команда стала чемпіоном України
0
Рівненська футзальна команда стала чемпіоном України

Сьогодні, 4 березня, у ДЮСШ №4 відбулося нагородження учасників та переможців чемпіонату України Юнацької Екстра-ліги (U-17) з футзалу. Міський голова Рівного Олександр Третяк та його профільна заступниця Марина Кузмічова. вручили нагороди спортсменам.

Кубок Екстра-ліги U17 сезону 2020-2021 отримала команда «ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт».

— Приємно, що саме рівненська футзальна команда перемогла. Дякую нашим спортсменам за здобутки. Ми пишаємося вами, - відзначив міський голова Рівного Олександр Третяк.

 

Читайте також:В ЄС розпочали експертизу російської вакцини від коронавірусу «Спутник-V»

Читайте також:На Рівненщині ініціюють створення асоціації капеланів

Читайте також:У Рівнераді розповіли, що там з реконструкцією бібліотеки на «Лебединці»

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі