Рівненська легкоатлетка Ольга Котовська друга у Талліні (ФОТО)

0
  • Рівненська легкоатлетка Ольга Котовська друга у Талліні (ФОТО)

Команда Rivne Running Club успішно фінішувала на Таллінському марафоні, який відбувся сьогодні, 09 вересня.

У підсумку наша ольга Котовська у напівмарафоні на дистанції 21,1 км прибігла другою і завоювала срібну медль. Зробива вона це з часом - 1.15.41.

Інші рівненські бугни показали наступні результати: Сергій Ющишин - 42,2 км - 3.16.33 - 239 місце , Дмитро Хомич - 10 км - 43.48 - 379 місце, Олександр Багній - 21,1 км - 1.51.26 - 1159 місце.

Варто зазначити, що на кожній із дистанцій взяло участь від 6-7 до 10 тисяч учасників.

0
Спорт # Ольга Котовська # Rivne Running Club # Таллін, марафон # Таллінський марафон
Представник Rivne Running Club Вадим Матвійчук посів 8 місце у 22-кілометровому трейлі «Шахтар Трейл 2019». Змагання відбулися у місті Солігорськ (Білорусь).
0
2062
24 серпня у Рівному знову традиційний "Забіг у вишиванках"
Три роки поспіль ми дарували у стартових пакетах вишиванки для вашої участі у забігу. Настав час дістати свої вишиванки! Цього року стартовий пакет буде включати для вас тільки: номер, можливість користуватися пунктом гідратації, подарунки від партнерів,
0
1556
Рівненський бігун здобув срібло у Польщі
Рівненський легкоатлет, представник "Rivne Running Club" Олександр Гонтар посів 2 місце у віковій категорї М30 у забігу на 10 км у місті Вронкі (Польща).
1
2065
Рівнянка Ольга Котовська здобула срібло престижного півмарафону у Чехії
Рівнянка Ольга Котовська здобула срібло у престижному півмарафоні Mattoni Olomouc Half Marathon у Чехії.
0
1847
Рівненські бігуни із перемогами на Міжнародному забізі
1 червня команда рівненського клубу бігу "Rivne Running Club" взяла участь у Ковельському півмарафоні.
0
1657
Рівнянка із бронзою Чемпіонату України
Рівненська легкоатлетка Ольга Котовська здобула бронзу Чемпіонату України з легкої атлетики.
0
Вентиляційні системи: яке їхнє значення для житлових помешкань та з якого обладнання складаються