Рівненська обласна рада визнана найпрозорішою серед органів місцевого самоврядування

Рівненська обласна рада визнана найпрозорішою серед органів місцевого самоврядування
0
301
0
Рівненська обласна рада визнана найпрозорішою серед органів місцевого самоврядування

Про це сьогодні повідомили на прес-конференції представники Коаліції інститутів громадянського суспільства «Прозорі ради». В ході заходу представники Коаліції презентували результати моніторингу нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування щодо їх відповідності чинному законодавству України.

Голова ГО «Центр суспільних дій «Сівітас» Володимир Зиль відзначив, що Рівненська обласна рада стала беззаперечним лідером серед 16 органів місцевого самоврядування 4 областей.

За час проведення адвокаційної компанії обласна рада покращила багато параметрів, які ми досліджували, – зауважив Володимир Зиль.

Нагадаємо, що вперше моніторинг оприлюднили ще чотири роки тому. Вони стосувалися трьох критеріїв: закріпленості на рівні нормативно-правового акту, імплементованості та придатності до використання інструментів прозорості, відкритості та громадської участі. Лише за поточний рік Рівненська обласна рада покращила свої показники відкритості та прозорості на 23%.

Керуючий справами виконавчого апарату-керівник секретаріату Рівненської обласної ради Богдан Сологуб заначив, що такого результату вдалося досягнути завдяки спільним зусиллям керівництва обласної ради, депутатів і виконавчого апарату, а також спільній співпраці з ГО «Центр суспільних дій «Сівітас».

 – На прес-конференції щодо результатів моніторингу, що відбулась на початку року, я зазначив, що Рівненська обласна рада не планує зупинятися на досягнутому, адже немає межі досконалості. За цей рік, думаю, ми повністю довели цю тезу, – зазначив Богдан Сологуб.

Також керуючий справами виконавчого апарату облради повідомив, що Рівненською обласною радою вже розроблений новий сайт, який дозволить застосувати нові інструменти відкритості, вже найближчим часом він почне свою роботу .

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
358
Біля Сарн перекинулась вантажівка
0
Читати далі
349
Ще четверо на Рівненщині захворіло коронавірусом
1
Читати далі
256
За добу в Україні 393 нових випадків захворювання коронавірусом
0
Читати далі
562
Офіційно: США припиняє фінансувати ВООЗ, – Трамп
0
Читати далі
1288
В Міннеаполісі тривають протести через вбивство копом чоловіка: відділок спалили, в місто введені війська (ФОТО, ВІДЕО)
2
Читати далі
3638
В Дубні від пневмонії померла начальниця відділу культури та туризму
0
Читати далі
1913
Рівняни можуть пройти ІФА-тести: куди звертатись?
0
Читати далі
5973
Зеленський хоче збільшити штрафи для тих, то ухиляється від служби в армії
3
Читати далі
286
Праця неповнолітніх: що потрібно знати при влаштуванні на роботу
0
Читати далі