Рівненська область лідирує за темпами будівництва

Рівненська область лідирує за темпами будівництва
0
651
0
Рівненська область лідирує за темпами будівництва

Рівненщина потрапила до лідерів серед інших областей України за темпами будівельних робіт, пише Рівненська ОДА. Сюди входить не лише будівництво з «нуля», а й реконструкції, реставрації, капітальний чи поточний ремонти.   

Окрім цього, як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, що цього року державні гроші отримають 27 об’єктів Рівненщини, а це понад 200 мільйонів гривень.

Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе повідомив:

«За 5 місяців 2018-го будівельні підприємства України вже виконали роботи на понад 36 млрд грн. Це не тільки будівельні, а й монтажні та інші роботи, які виконуються під час нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального чи поточного ремонту. Ми нарешті зрушили з мертвої точки і є всі перспективи, що така позитивна тенденція збережеться і в подальших роках».

У розрізі регіонів, лідерами за обсягами виконання будівельних робіт стали Дніпропетровська, Харківська, Одеська області та місто Київ. Лідери за темпами росту – Чернівецька (152,4%) та Рівненська (124,2%) області

 

 
0
# Рівненщина # будівництво
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: