Стало відомо з якої області кандидат на посаду голови Рівненської ОДА

Стало відомо з якої області кандидат на посаду голови Рівненської ОДА
0
9241
2
Стало відомо з якої області кандидат на посаду голови Рівненської ОДА

Тривалий час політична ситуація на Рівненщині знаходиться у «підвішеному» стані. Все тому, що після звільнення Олексія Муляренка, ще до парламентських виборів - областю керує його заступник Ігор Тимошенко. Прихильники Президента Володимира Зеленського тривалий час не можуть дочекатись рішучих змін на Рівненщині та гадають щодо достойних земляків на найвище крісло області.

Втім, як стало відомо кандидатури які обговорювались до виборів і були мешканцями Рівненщини, у Зеленського - відсунули.

Відтак, нині в кулуарах називають кілька прізвищ, що мають шанс очолити Рівненську ОДА.

«Правоохоронці у владу»

Правоохоронці не планують покидати високі і приємні крісла й саме між ними нині йде найзапекліша боротьба за посаду на Рівненщині. Екс-начальники Миколаївської СБУ Олександр Калінін та Олександр Лях відомі на своїй рідній землі різними домовленостями, однак це зовсім не завадило їм стати ключовими претендентами на керівництво Рівненщиною. Відомо, що посаду начальника Олександр Калінін успадкував від батька. 

Як повідомляє журналіст Сергій Никонов, Калініни пов‘язані з корупційними схемами на Миколаївщині. Також, як зазначають місцеві ЗМІ, вони активно підтримували президента - втікача Віктора Януковича. Втім, тісні бізнесові зв‘язки з різними групуваннями дозволяють при будь якій владі отримувати бажані посади. І найпевніше, це можливо у будь якому регіоні України. Приміром, кум Калініна був призначений на посаду очільника Житомирської ОДА.

Ще один одіозний правоохоронець - Олексій Лях. Він теж свого часу очолював СБУ на Миколаївщіні. Тісні стосунки з керівником Офісу президента Андрієм Богданом, дають шанс людині далекій від Рівненщини спробувати себе на посаді держслужбовця. Подейкують саме так Олексій Лях хоче показати впливовість перед очільником Миколаївської ОДА Олексієм Савченком, з яким у нього задавнений конфлікт через поділ  бюджетних коштів. 

Регіонал?

Ще одна кандидатура – Микола Лукянченко. Цю людину пов’язують з Ігорем Шурмою, екс-нардепом від Партії регіонів та близьким соратником Віктора Медведчука. Про це повідомляє Рівне Вечірнє.

Нагадаємо, раніше на цю посаду претендував діючий депутат Рівнеоблради Богдан Файфура, що має зв‘язки з впливовим «Укропівцем» Волині. Богдан Файфура має декілька фірм і подейкують фінансові труднощі. Також, очолити ОДА мав шанси Дмитро Соломчук, що пройшов до парламенту за списком і подейкують відмовився від посади. Також розглядалась кандидатура екс головного митника області Андрія Чаборая та директора асфальтного заводу Віталія Коваля. 

Це ключові персони, що можуть розпоряджатись бюджетом громад Рівненщини, вирішувати долі шкіл, лікарень, та будувати область. Малоймовірно, що прибувший із іншого регіону людина, без досвіду в держ. управлінні, достеменно розуміє в якому районі області видобувають бурштин, а в якому майже нічого не лишилось з лісів. Навряд чи він буде працювати на благо мешканців Рівненщини, адже діти тут не житимуть. Можливо, президент має власні підстави довіряти цим людям. А нам лишається чекати доленосного рішення від командуючого країною і сподіватись, що довіра людей виллється в якісного керівника, а не «парашутиста» який приїде нажитися.

2
Політика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
113
У Рівному водій «під кайфом» влаштував погоню (ФОТО)
0
Читати далі
463
Як виглядають «інфекційки» Рівненщини, які прийматимуть пацієнтів з коронавірусом (ФОТО)
0
Читати далі
67
Рівняни пропонують встановити фінансову відповідальність для господарів, котрі не прибирають за тваринами
0
Читати далі
63
На Рівненщині стартує «Велике будівництво-2020»
0
Читати далі
70
У Рівному за медалі змагались каратисти восьми областей (ФОТО)
0
Читати далі
1525
В Острозі скульптор напав на товариша з сокирою, а на його складі знайшли тіло зниклої жінки (ФОТО)
0
Читати далі
189
У Рівному горів будинок
0
Читати далі
57
Центр Рівного сьогодні – без води
0
Читати далі
241
В квартирі Вараша знайшли мертвого чоловіка
0
Читати далі