Рівненська "Регіна" бореться за збереження Суперлігової прописки

Рівненська
0

Рівненська «Регіна» сповна скористалася перевагою свого майданчика і повела 2:0 в серії за право залишитися в Суперлізі проти харківської команди ХОВУФКС.

"Регіна-МЕГУ -ОШВСМ"(Рівне) - ХОФУФКС (Харків) 3:0 (25:17, 25:22, 25:11), 3:1 (25:15, 26:24, 23:25, 25:21)

Перша гра повністю пройшла під диктовку господарок, які лише в другій партії мали певні проблеми з харків’янками. Першу і тим більш третю партію рівненські волейболістки виграли впевнено, а сам матч не тривав і годину.

Після того, як стартова партія другого матчу(якщо не враховувати дещо «змазаного» початку) пройшла за відчутної переваги «Регіни», здавалося, що і цього разу проблем в рівнянок не виникне але.. Далі почалася справжня боротьба. Другу партію господарки змогли «затягнути» лише на «більше-менше» 26:24, а третю взагалі програли 23:25.

Однак все добра, що добре закінчується – «Регіна» повернула собі ігрову ініціативу і ближче до закінчення сету створила собі відрив в 5 очок. Цього запасу вистачило, щоб переможно завершити гру і створити собі непоганий запас перед матчами на майданчику суперниць.

Однак для збереження прописки в Суперлізі за регламентом потрібно одержати три перемоги. Тож побажаємо рівнянкам успіху і сподіваємося, що в Рівне серія не повернеться.

Інформаційна служба РОФВ

0
Спорт # ВК Регіна
1471
Рівненська "Регіна" програла в Луцьку
Рівненська "Регіна" в рамках жіночої волейбольної Суперліги провела заключні матчі першого етапу Чемпіонату України.
0
1655
Рівненська "Регіна" програла останні домашні матчі сезону
В останніх домашніх матчах сезону рівненські волейболістки намагалися нав'язати боротьбу титулованому супернику проте клас команд наразі різний і гості з півдня впевнено перемогли в обох матчах.
0
1430
Рівненська "Регіна" зазнала дві поразки у Хмельницьку
Перед матчами, звітного, 12-го туру з «Новатором» були певні надії, що рівненським волейболісткам вдасться розвинути успіх і після першої домашньої перемоги здобути першу виїздну.
0
2259
Рівненська "Регіна" здобула першу перемогу в сезоні (ФОТО)
8-9-го лютого в рамках 11-го туру жіночої Суперліги рівненська «Регіна-МЕГУ» приймала чернігівський «Університет-ШВСМ». Команди були сусідками по турнірній таблиці і сподівання на те, що рівнянки нарешті перервуть серію поразок були.
0
1195
Рівненська "Регіна" вдома прийматиме вінничанок
Рівненська "Регіна" вдома проведе чергові матчі в рамках Чемпіонату України з волейболу у Суперлізі. Наші дівчата прийматимуть вінницький "Білозгар".