Рівненська "Регіна" відкриє змагальний сезон у Вінниці

Рівненська
0
Рівненська "Регіна" відкриє змагальний сезон у Вінниці

27-го вересня стартує новий сезон Чемпіонату України, який привертає особливу увагу уболівальників, так як тепер у Суперлізі виступають дві нових команди.

У сезоні 2019/2020 візьмуть участь 9 клубів. Команди, як і раніше зіграють два кола, після чого перша четвірка продовжить боротьбу за медалі національної першості, решта 5 колективів розпочнуть боротьбу за право зберегти місце в Чемпіонаті Суперліги. Команда яка посяде 9 сходинку турнірної таблиці, відразу покине найвижчий дивізіон.

Цього сезону рівненська "Регіна-МЕГУ" розпочне сезон виїздними матчами проти вінницького клубу "Білозгар-Медуніверситет". ⠀

Свої перші домашні поєдинки "Регіна" зіграє вже на початку жовтня.

 

Пресслужба РОФВ

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі