Рівненська "Регіна" зазнала дві поразки у Хмельницьку

Рівненська
0

Перед матчами, звітного, 12-го туру з «Новатором» були певні надії, що рівненським волейболісткам з «Регіни» вдасться розвинути успіх і після першої домашньої перемоги здобути першу виїздну у волебольній Суперлізі

До того ж нинішній склад «Новатора» вже не той, який був на початку сезону. Через певні фінансові складнощі хмельницьку команду залишили ряд провідних виконавців.

Але… Тур показав, що на сьогодні «Новатор» переважає рівненську команду.

«НОВАТОР» - «РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ» 3:0 (25:18, 25:16, 25:22), 3:1 (25:12, 22:25, 25:16, 25:23)

В першому матчі лише в третій партії рівненській команді вдалося нав’язати опоненткам боротьбу. Втім в той день «Новатор» підстав сумніватися в своїй перевазі не дав. А от в повторному матчі певні шанси на успіх у рівненської команди були. Програвши вчисту першу партію гості змогли сконцентруватися і взяти реванш 25:22 в наступній. Це дозволило захопити психологічну перевагу і до рахунку 8:5 «Регіна» лідирувала в третій партії. Однак у відповідь пропустила ривок господарок 12:2 і все стало зрозуміло. В четвертій партії «Новатор» з початку сету повів в рахунку. 6:3, 11:7, 15:9… Проте «викидати білий прапор» рівненські волейболістки не збиралися. Їм вдалося настигнути суперниць 18:18 і розпочалася гра очко в очко. На рахунку 21:21 господаркам вдалося відірватися на три мячі. І що прикро – два з них були не вимушеними помилками. Два матч-боли гості відіграли але коли вже з’явилися надій на тай-брейк «Новатору» таки вдалося поставити переможну крапку.

Наступні матчі «Регіна» проведе на власному майданчику. В гості 15-16 юерезня завітає гранд українського жіночого волейболу – южненський «Хімік».

В турнірній таблиці наша команда незмінно посідає останню сходинку.

Інформаційна служба РОФВ

0
Спорт # ВК Регіна # волейбол Суперліга # Новатор # ВК Новатор
Рівненська "Регіна" оголосила ім’я нового наставника.
0
1393
Рівненська "Регіна" бореться за збереження Суперлігової прописки
Рівненська «Регіна» сповна скористалася перевагою свого майданчика і повела 2:0 в серії за право залишитися в Суперлізі проти харківської команди ХОВУФКС.
0
1613
Рівненська "Регіна" продовжує боротьбу за прописку в Суперлізі
Завершився другий етап чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд. Перед другим колом етапу багато хто скептично ставився до перспектив рівненських волейболісток щодо збереження прописки в Суперлізі. Проте «Регіні» таки вдалося спростувати неспри
0
1471
Рівненська "Регіна" програла в Луцьку
Рівненська "Регіна" в рамках жіночої волейбольної Суперліги провела заключні матчі першого етапу Чемпіонату України.
0
1655
Рівненська "Регіна" програла останні домашні матчі сезону
В останніх домашніх матчах сезону рівненські волейболістки намагалися нав'язати боротьбу титулованому супернику проте клас команд наразі різний і гості з півдня впевнено перемогли в обох матчах.
0
2259
Рівненська "Регіна" здобула першу перемогу в сезоні (ФОТО)
8-9-го лютого в рамках 11-го туру жіночої Суперліги рівненська «Регіна-МЕГУ» приймала чернігівський «Університет-ШВСМ». Команди були сусідками по турнірній таблиці і сподівання на те, що рівнянки нарешті перервуть серію поразок були.