Рівненська тхеквондистка здобула медаль Всеукраїнських "Combat Games"

Рівненська тхеквондистка здобула медаль Всеукраїнських
  • Рівненська тхеквондистка здобула медаль Всеукраїнських "Combat Games"

У Києві відбулися Всеукраїнські ігри з єдиноборств серед школярів "Combat Games". Учасники змагалися в наступних єдиноборствах: тхеквондо, вільна та греко-римська боротьба, дзюдо, карате.

Збірну команду Рівненщини з тхеквондо представили вихованці ДЮСШ Юний динамівець (Рівне), Гощанської ДЮСШ, СК "Хоранг" (Оржів).

Змагання проходили віковій категорії юніори 2004-2002 років народження.

У ваговій категорії +63 кг бронзу здобула Дана Касьян. За крок до півфіналу зупинились та посіли п'яте місце Ольга Трубаєва вагова 55 кг та Тетяна Гурецька 49 кг.

Дев'яте місце у ваговій 55 кг посіла Софія Старовойт. Нажаль в десятку сильніших не вдолось потрапити Святославу Данилюку 55 кг, Ігору Тхоруку 63 кг та Івану Самусевичу 55 кг.

0
Спорт # Рівне тхеквондо # Combat Games
Рівненські тхеквондисти здобули медалі Всеукраїнської Універсіади (ФОТО)
Все більше набирає популярності студентський спортивний рух в Україні та світі. За підтримки спортивної спілки студентської молоді Рівненщини, збірна області з тхеквондо WTF взяла учась у фінальних змаганнях літньої Універсіади України, що пройшли в Івано
0
1251
Рівненські тхеквондисти з медалями та кубком повернулися з Мінська
В Білорусі у Мінську відбувся міжнародний турнір "Кубок столиці 2018" з тхеквондо ВТФ.