Рівненські бадмінтоністи з медалями у Житомирі

0
363
0
  • Рівненські бадмінтоністи з медалями у Житомирі

Завершився турнір з бадмінтону в парному розряді в Житомирі. Змагалося на майданчику 28 команд з Києва, Рівного, Житомира та Житомирської області.

У підсумку, рівненські спортсмени посіли наступні місця:

- категорія 50+ - 1 місце - Лустюк В'ячеслав, Безноско Віктор;
- категорія 35+ - 3 місце - Самсонюк Олександр, Лустюк В'ячеслав;
- загальна парний розряд - 4 місце - Кляйн Юрій, Жук Андрій.

0
Спорт # бадмінтон Рівне # бадмінтон Житомир
Рівненський бадмінтоніст здобув дві історичні медалі (ФОТО)
9 червня завершився перший Xемпіонат України серед аматорів та ветеранів з бадмінтону.
0
370
Рівненський бадмінтоніст із бронзою Міжнародного турніру
У Львові завершився Міжнародний турнір з бадмінтону. Змагання зібрали 151 спортсмена із України, Польщі, Грузії, Індії, Китаю
0
399
Рівненські бадмінтоністи перемогли у Львові
Чергові нагороди здобули бадмінтоністи Рівненщини. 16 березня у Львові пройшов традиційний турнір "Команчеро" серед пар.
0
465
В Острозі провели бадмінтонний майстер-клас (ФОТО)
Вчора, 13 березня в спортивному комплексі НУ "Острозька Академія" провели майстер-клас з бадмінтону. Варто зазначити, що цей захід став першим офіційним у новоствореній обласній Федерації з цього виду спорту.
0
4
Поблизу Рівного вогнеборці кілька годин гасили мастштабну пожежу (ФОТО)
0
35
Стало відомо хто судитиметься з Хомком за будівництво школи в районі "Щасливого"
0
23
Рівненський "Верес" переконливо обіграв "Буковину"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
71
“Кардинал-Рівне” відкрив сезон перемогою
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.
0
338
Поблизу Бармаків горить сміттєзвалище (ФОТО)
0
184
В центрі Рівного кросфітили діти
В рамках святкування тижня фізичної культури та спорту з ініціативи Міністерство молоді та спорту України у Рівному відбулись змагання з кросфіту серед дітей.
0
86
У селі на Дубенщині оголосили карантин через скажену лисицю
0
98
У Рівному автомобіль збив пенсіонерку (ФОТО)
0
116
У Рівному стартує Чемпіонат області з боулінгу
Чемпіонат Рівненщини зі спортивного боулінгу відбуватиметься під егідою ВФСБУ (Всеукраїнська Федерація спортивного Боулінгу України) (чоловічий та жіночій залік + пари).