Рівненські дороги загального користування продовжують відновлюватись: кому дякувати?

Рівненські дороги загального користування продовжують відновлюватись: кому дякувати?
0
442
0
Рівненські дороги загального користування продовжують відновлюватись: кому дякувати?

Окрім дорожників, які виконують роботу з відновлення, подякувати варто митному експерименту та суб’єктам ЗЕД здійснюють зовнішньоекономічні операції у зоні діяльності Рівненської митниці. Саме їм і дякував керівник Рівненської митниці.

У жовтні Рівненська митниця ДФС спрямувала до спец. фонду обласного бюджету 63 мільйони гривень в рамках митного експерименту, направленого на будівництво та ремонт доріг. Загалом, протягом десяти місяців поточного року, на покращення транспортних шляхів Рівненщини перераховано 271,8 млн. грн. Про це повідомляє начальник Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай.

- Хочу подякувати за вагомий внесок у наповнення бюджету усім суб’єктам ЗЕД, які здійснюють зовнішньоекономічні операції у зоні діяльності Рівненської митниці. Річне бюджетне завдання ми виконали на 100% ще на початку листопада, отож, маємо попереду ще півтора місяця для понадпланових перерахувань до бюджету, - зазначив керівник митниці.

Нагадаємо, що починаючи з 1 січня 2017 року Рівненщина бере участь в експерименті із фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державнольного користування. Суть нововведення полягає в тому, що 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів, спрямовується до відповідних спеціальних фондів обласних бюджетів з метою фінансування ремонту доріг загального користування.

 
0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: