Рівненські дзюдоїсти тріумфували на Чемпіонаті Європи [+ФОТО]

0
  • Рівненські дзюдоїсти тріумфували на Чемпіонаті Європи [+ФОТО]

З 01 по 07 серпня 2017 року у м. Уолсолл (Великобританія) відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, в якому взяли участь спортсмени з 25 країн Європи. В даних змаганнях брала участь національна збірна команда України, до складу якої входять спортсмени з Рівненщини – Заслужений майстер спорту України: Олександр Косінов, майстри спорту України міжнародного класу: Юлія Галінська , Давид Хорава, Сергій Котенко, Олександр Назаренко, Олександр Помінов, майстер спорту України Людмила Логацька та Олександр Шаблій, вихованці ЗТУ з дзюдо Романкевича Михайла Яковича.
На чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору спортсмени Рівненщини здобули такі нагороди:
Юлія Галінська, у ваговій категорії до 48 кг посіла І місце;
Людмила Логацька, у ваговій категорії до 52 кг посіла ІІ місце;
Давид Хорава, у ваговій категорії до 66 кг посів І місце;
Олександр Косінов, у ваговій категорії до 81 кг посів І місце;
Сергій Котенко, у ваговій категорії до 73 кг посів ІІІ місце
Олександр Назаренко, у ваговій категорії до 90 кг посів ІІІ місце.
На Чемпіонаті Європи проводились командні змагання, на яких Рівненські спортсмени у складі національної збірної команди України Олександр Косінов, Давид Хорава, Олександр Назаренко, Олександр Помінов, Сергій Котенко та Олександр Шаблій стали срібними призерами.
Юлія Галінська та Людмила Логацька завоювали бронзові медалі у командному заліку серед жінок.
Загалом на змаганнях рівненські дзюдоїсти у складі національної збірної команди України вибороли 8 нагород: 3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі.
Вітаємо наших спортсменів та їхнього тренера ЗТУ Романкевича М.Я.
Бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних досягнень.

Спортсмени є вихованцями «Рівненського регіонального центру «Інваспорт» та спортивного клубу «Олімпійські надії».