Рівненські футболістки перемогли у "Кубку надій ФФУ" [+ФОТО]

Рівненські футболістки перемогли у
0
  • Рівненські футболістки перемогли у "Кубку надій ФФУ" [+ФОТО]

В Умані (Черкаська обл.) завершився фінальний етап Всеукраїнського футбольного турніру «Кубок надій ФФУ», серед команд міжрегіональних центрів розвитку дівочого футболу.

Футболістки Рівненщини впевнено пройшли дистанцію у 5 турів де здобули майже 100% результат.

Спочатку наші спортсменки переграли Миколаївський МРЦ (4:0). У другому турі наші перемогли тернополянок (2:1). Після цього і футболістками Чернігівщини рівнянки розійшлися нічиєю (1:1). Спортсменок із Черкас розромили представниці нашого краю розгромили (6:2). І фінальним акордом була перемога над харків'янками (2:1).

У підсумку трійка призерів виглядає настпним чином:

1 місце - Рівненський МРЦ, 2 місце - Миколаївський МРЦ, 3 місце - Харківський МРЦ

За підсумками змагань кращим воротарем визнано нашу Тетяну Гададу та кращим бомбардиром стала Єлізавета Анакіна.