Рівненські "гайдамаки" виготовили унікальний козацький барабан з казана

Рівненські
0
2282
0
Рівненські "гайдамаки" виготовили унікальний козацький барабан з казана

Рівненські "Гайдамаки" виготовили унікальний козацький барабан-литавру. Про це пише тренер козацького бойового мистецтва "Спас" Віктор Пражмовський. 

- Панове, скажіть будь ласка, це литавра чи тулумбас вийшов у нас? Це я так хвастаюся. Нарешті здійснилася одна з моїх давніх мрій - для цього ми взяли трьохсотлітрового казана. Всеодно він рідко використовується. Залишилося дістати кілька пар паличок. До слави шотландських барабанщиків нам ще далеко, але... Уже почалися пошуки довбиша. Думаю, на наш фестиваль Рівненський Спас, 4 серпня, ви зможете почути як звучить наша литавра. Приходьте в козацький табір "Гайдамаки" на 13 годину. Будуть іще інші сюрпризи, крім козацьких забав, - пише Віктор Пражмовський.

- Розповім вам сльозоточиву історію яка тяглася пів року і весь цей час мені виїдали мозок чайною ложечкою.Чергова авантюра в яку мене намагались втягнуть полягала в тому щоб зробити з казана тулумбас,весь цей час я відбивався і з піною на губах пояснював шо кастрюля і барабан то різні речі а вони запитально так заглядали мені у очі і казали-"але ж ви зробите,га?"-.В один чудовий день я почув як щось брязнуло під кузнею а далі тупіт ніг,виявилося що вони таки приперли казан мені під двері а самі відбігли трохи(бо вже знають прицільну дальність метання молотком) і звідти подзвонили мені і сказали що шкуру вже вичиняють і готова буде днів через десять.Спочатку я мовчав,потім довго і гаряче говорив у казан,спілкувався з наковальнею і погрозливо трусив засмальцованим пальцем в різних напрямках.Далі було багато роботи,багато кави і трохи ненормативної лексики.Зрештою козаки отримали ще один клейнод а я неймовірний досвід.Бажаючі можуть завітать на табір і помацать то диво,за символічну доплату можна помацать і мене за вуса, - поділився історією коваль табору "Гайдамаки" Igor Karpuk.

0
# гайдамаки
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
399
Троє рівненських студентів змагатимуться у півфіналі чемпіонату світу з програмування
0
Читати далі
123
На Рівненщині судитимуть бурштинщика, чоловіку загрожує до трьох років за ґратами
0
Читати далі
1014
За добу на Рівненщині понад півтисячі COVID-інфікованих, 15 людей померли
0
Читати далі
112
В нічній пожежі у Млинові згоріло авто (ФОТО)
0
Читати далі
238
Нардеп заявив, що Рівне втратило транш на відділення трансплантології. У мерії відповіли
0
Читати далі
172
Рівненська лікарня отримала медичного устаткування на 10 мільйонів та «швидку»
0
Читати далі
254
Рівненські МАНівці знову серед найкращих
0
Читати далі
213
У Рівному збираються збудувати 50-метровий басейн, в ОДА обговорили процес
0
Читати далі
133
У застосунку «Дія» запустили нову функцію з COVID-документами
0
Читати далі