Рівненські гімнастки їдуть за медалями до Львова

0

Найближчими вихідними рівненські гімнастки вирушать до Льовова на традиційний турнір "Динаміка-2018". Змагання є відкритою першістю КДЮСШ "Здоров'я".

Із рівненського клубу "Золота осінь" на турнір відправиться 38 юних спортсменок. Окрім цього змагатимуться на львівських килимах гімнастки із Дубна та Костополя. Також їде і нетішинське відділення СК "Золота осінь".

- За медалі загадувати не хочу. Сказати можу одне, ми готуємось завжди перемагати. Результат буде показано вже у Львові. Звісно дівчата стараються тренуюються. Легко не буде нікому, - розповіла керівник СК "Золота осінь" Марина Болба.

Тож, вже за підсумком вихідним, ми матимемо результати змагань, сподіваємось успішні.

0
Спорт # львівське сміття # СК Золота осінь # Марина Болба # Динаміка 2018
Рівненські гімнастки провели масштабні тренувальні збори (ФОТО)
Не встиг завершитись змагальний сезон, як гімнастки СК «Золота осінь» вже розпочали до наступного.
0
3595
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.
0
2066
Рівненські гімнастки перемогли на Волині
Спортсменки СК "Золота осінь" із художньої гімнастики знову з перемогами. Цього разу наші дівчата із здобутками Вікритого Чемпіонату Волині.
0
3263
Костопіль приймав Міжобласний турнір з художньої гімнастики (РЕЗУЛЬТАТИ)
Зал Костопільської ДЮСШ днями приймав перші змагання з художньої гімнастики.
0
2592
Рівненські гімнастки підкорили Словаччину
Вихідними спортсменки клубу з художньої гімнастики "Золота осінь" змагалися у Словаччині на Міжнародному турнірі.
0
2278
ФОТОФАКТ. Рівненські гімнастки їдуть у Братиславу по медалі
Вчора, 16 травня спортсменки клубу з художньої гімнастики "Золота осінь" вирушили до Словаччини на Міжнародний турнір.