Рівненські гімнастки перші на Чемпіонаті України

0
149
0

06 листопада вихованки рівненської Дитячо-юнацької спортивної школи №1, вибороли 1 місце в командній першості на Чемпіонаті України з спортивної гімнастики, що проходить в місті Кропивницькому.
На другий спортивних змагань, в особистому заліку серед гімнасток, що виступають за програмою Майстрів спорту та Кандитатів в майстри спорту чемпіонкою України стала рівнянка Батрона Даніела.
Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі ДЮСШ № 1 Оксана Довмат та Олена Сливінська.

0
Спорт
72
Причина отруєння дітей у школі Рівного стала інфекція
0
704
СБУ проводить масштабні обшуки на Рівненщині: у «бурштинщиків» знайшли каменів на 6 мільйонів (ФОТО)