Рівненські кікбоксери побили суперників в Нідерландах

0
  • Рівненські кікбоксери побили суперників в Нідерландах

Рівненські спортсмени міської федерації з кікбоксингу WAKO завоювали місце на п'єдесталі в Нідерландах. Днями Амстердам приймав турнір Yokoso Dutch Open - один із найбільших в Європі.

Змагалося там 1200 учасників з Північної та Південної Америки, Європи та Африки у кікбоксингу WAKO.

Як ми писали раніше, наші Петро Зозуля, Владисла Орел, Хабіб Самедов, Божена Мельник здобули по золоту в розділі К-1. Також Владислав Орел здобув срібло в додатковій ваговій категорії.

Також в татамі дисциплінах ,Ілля Алєксєюк здобув два золота та Данило Гук завоював золото та срібло. Також наша Божена Мельник в лайт-контакті, в нелегкій боротьбі із старшими конкуренками, зуміла вибороти бронзу.

Загалом, у заліку країн Україна посіла восьме місце серед 24 держав. В клубному підсумковому протоколі рівненська команда міської федерації WAKO стала шостою серед 93 клубів.

0
Спорт # WAKO # Роман Кроль # кікбоксинг Рівне # Yokoso Dutch Open
Рівненські кікбоксери здобули золото і дві бронзи Чемпіонату Європи (ФОТО)
Рівненські кікбоксери завершили виступи на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO.
1
1876
Рівненські кікбоксери проводять активне міжсезоння (ФОТО)
У рівненських кікбоксерів нині триває дуже активне міжсезоння. Нині міська федерація кікбоксингу WAKO активно готується до навчально-тренувальних зборів у Черкасах. Вони заплановані з 5 по 18 серпня.
0
1541
Відкритий Чемпіонат Рівного з кікбоксингу WAKO зібрав бійців 5 областей
З 21 по 23 червня в Рівному провели Відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO, присвячений 75-й річниці бою під Гурбами. На татамі виступали спортсмени, починаючи від 7 років, тоді як стартовий вік у ринг-дисциплінах склав 11 років.
0
2029
Вікдритий Чемпіонат Рівного з кікбоксингу WAKO зібрав майже 200 учасників (ФОТО)
Вчора, 22 червня у Рівного стартував Відкритий Чемпіонат Рівного з кікбоксингу WAKO.
0
1770
В Рівному живе кращий суддя з кікбоксингу WAKO
В червні 2019 року в Італії (м.Ріміні) відбувся останній етап Кубка світу 2019 з кікбоксингу WAKO.
0
2302
Рівненський кікбоксер здобув срібло Кубку Світу
Двоє рівнян в складі збірної України виступили на Кубку Світу з кікбоксингу, що проходив в угорському Будапешті.