Рівненські кікбоксери вибороли 4 медалі на Кубку Світу [+ФОТО]

0
1192
0

Під керівництвом заслуженого тренера України з кікбоксингу Ростислава Саєнка бійці РОФК "Будокан" вдало виступили Будапешті на Кубку Світу з кікбоксингу WАКО. Про це пише спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".

За підсумками турніру троє наших юних бійців повернулися додому з нагородами. Так, Михайло Росощук здобув 1 місце врозділі лайт-контакт. Тимофій Петрук виборов 2 місце в розділі лайт-контакт та 3 місце в розділі кік-лайт. Також Владислав Полівко  виграв 3 місце в лайт-контакті

Готували спортсменів до змагань тренери Ростислав Саєнко та Віктор Чебан.

0
Спорт # Рівне # кікбоксинг # Будокан # Кубок Світу # Будапешт
Начальник рівненського управління культури після допиту: "Що я тут роблю? І для чого уся ця вистава?"
0
234
У Рівному змагалися майбутні зірки баскетболу
12 січня 2018 року о 12.00 відбулася першість ОСДЮСШОР з баскетболу серед груп початкової підготовки - «Різдвяні зірки».
0
399
Рівненські бейсболісти ввійшли в топ-50 кращих в Європі [+ФОТО]
За результатами щорічного рейтингу сайту "Mister Baseball's 2017 European" рівненський бейсбольно-софтбольний клуб "Західний Вогонь" увійшов у 50 кращих клубів Європи.
0
198
На Рівненщині продовжують знайомити дітей з успішними спортсменами [+ФОТО]
Минулий 2017 рік видався надзвичайно насиченим різноманітними спортивно-масовими заходами, організацією та проведенням яких займався «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.
0
460
Рівненська фрістайлістка в десятці кращих на етапі Кубку Світу в США
Вночі, 13 січня в Дір-Веллі (США) фінішував черговий етап Кубку Світу з фрістайлу.