Рівненські кікбоксери здобули золото і дві бронзи Чемпіонату Європи (ФОТО)

0
1030
1
  • Рівненські кікбоксери здобули золото і дві бронзи Чемпіонату Європи (ФОТО)

Рівненські кікбоксери завершили виступи на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу WAKO.

Троє рівнян у складі збірної України таки зуміли піднятися на п'єдестал і вибороли медалі.

Хабіб Самедов показав найвищй результат в розділі кікбоксингу WAKO - лоу-кік здобув чемпіонство та золоту медаль.

Також, Владислав Орел здобув бронзу континентальної першості. Аналогічний результат і в Ігора Дудника.  -

Всі вони представляють рівненський клуб "Ліга чемпіонів". Готували наших хлопців до змагань тренери Роман Кроль та Іван Хащівський.

Всього на Чемпіонаті Європи змагалося близько 2000 учасників із 39 країн. Національна збірна України налічує 60 бійців.

1
Спорт # Чемпіонат Європи # WAKO # кікбоксинг Рівне # Ліга чемпіонів
13 серпня жіноча збірна України U-16 вирушила до Софії. З 15 по 24 серпня у столиці Болгарії відбудеться Чемпіонат Європи (U-16, жінки, Дивізіон В).
0
173
Рівненські бейболісти повертаються з Чемпіонату Європи (ФОТО)
З 07 по 11 серпня в чеські Празі проходив фінал чемпіонату Європи з бейсболу серед молодіжних команд U-23.
0
200
Рівненські бейсболісти їдуть на Чемпіонат Європи
З 25 липня по 05 серпня у Кропивницькому відбувся навчально - тренувальний збір з бейсболу з підготовки до фіналу Чемпіонату Європи серед молодіжних команд U-23.
0
509
Рівнянки п'яті на Чемпіонаті Європи (ФОТО)
Кадетська збірна команда України з софтболу, дівчата U-16, посіла п'яте місце на Х Чемпіонаті Європи, який проходив у м. Загреб, Хорватія
0
400
Рівненські кікбоксери проводять активне міжсезоння (ФОТО)
У рівненських кікбоксерів нині триває дуже активне міжсезоння. Нині міська федерація кікбоксингу WAKO активно готується до навчально-тренувальних зборів у Черкасах. Вони заплановані з 5 по 18 серпня.
0
218
Рівнянки на Чемпіонаті Європи вперто продожують боротьбу за перемогу
30 липня кадетська збірна команда України U-16 з софтболу перемогла 16:1 збірну команду Хорватії на Чемпіонаті Європи.
0
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.