Кінологи та криміналісти Рівненщини отримали новенькі спецавтомобілі

Кінологи та криміналісти Рівненщини отримали новенькі спецавтомобілі
0
481
0
Кінологи та криміналісти Рівненщини отримали новенькі спецавтомобілі

Нові авто отримали кінологічні підрозділи поліції в 15 областях та криміналістичні служби в 14 областях. Участь у церемонії передачі транспортних засобів  взяли міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та  глава Національної поліції України Сергій Князєв.  

Голова Нацполіції Сергій Князєв підкреслив, що наразі у всіх обласних підрозділах  вибухотехнічні служби забезпечені спеціально обладнаним автомобілем для криміналістичної лабораторії. Крім того, більшості регіонам, з урахуванням навантаження,  надано по два таких автомобілі.

 «І відтепер в кожному обласному кінологічному центрі, в кожному обласному підрозділі буде спеціально обладнаний автомобіль. Співробітники кінологічної  служби разом зі своїми  напарниками показують ефективну роботу у різних напрямках службової діяльності, зокрема - під час пошуку вибухівки, розшуку та затриманні злочинців, правопорушників і навіть під час порятунку людей  задіються кінологи зі службовими собаками», - зазначив Сергій Князєв.

Підрозділ кінологічної служби Нацполіції у Рівненській області отримав - Renault Dokker. А Renault Duster отримала і криміналістична служба у Рівненській області. До сдова, автомобілі для криміналістів доукомплектовані  криміналістичним валізами, камерами, фотоапаратами, ноутбуками, принтерами, планшетами, ліхтарями зі світлофільтрами та освітлювачами. 

 

 

Департамент комунікації Національної поліції України

 

0
# Рівне # Рівненщина # поліція
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: