Рівненські легкоатлети із медалями Чемпіонату України (ФОТО)

0
  • Рівненські легкоатлети із медалями Чемпіонату України (ФОТО)

З 21 по 23 червня в Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів .

Серед 24 регіонів також участь взяли представники Рівненщини.

Наші атлети фінішували на змаганнях з наступними результатами:

Білий Павло (тренери Попеляєв А.В,Кашуба А) на дистанції 3000 метрів з перешкодами посів перше місце;

Бондаренко Роман ( тренер Романчук М.С) на цій же дистанції став третім;

Марія Джетібаєва (тренер Машаненков О.В) на дистанції 100 метрів з бар'єрами стала третя;

Колодистий Андрій на дистанції 1500 метрів фінішував на третій позиції ( тренери Дітлашки В.П,П.О,Боровець Ф.І)

0
Спорт # легка атлетика # Чемпіонат України # баскетбол результати # Кропивницький
1904
Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
1640
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
1489
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
3073
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.
0
1509
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.