Рівненські легкоатлети "набігали" золото Чемпіонату України

0
833
0
  • Рівненські легкоатлети "набігали" золото Чемпіонату України

У Сумах відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодші .

За підсумками триденної боротьби команда Рівненської області посіла 9 командне місце серед 25 регіонів України, і це враховуючи відсутність умов для тренування у зимовий період.

Так, три золотих медалі та одну срібну завоювали: Жульжик Світлана на дистанції 800 метрів була першою, Боровець Яна на дистанції 3000 метрів теж із золотом. Також Козлюк Марія на дистанції 1500 метрів була найшвидною. Окрім цього, друге місце посіла наша Уніч Юля на дистанції 800 метрів.

Варто зазначити, що всі легкоатлети навчаються в Костопільському спортивному ліцеї-інтернаті.

0
Спорт # Рівне # легка атлетика # Чемпіонат України # Суми чемпіонат # спорт змагання
343
У Рівному ДТП за участі п‘яного водія: є постраждалі
0
89
Рятувальники Рівненщини просять не хвилюватися - ситуація пожеж у екосистемах під контролем