Рівненські легкоатлети повернулися з перемогами на Чемпіонаті України [+ФОТО]

0
  • Рівненські легкоатлети повернулися з перемогами на Чемпіонаті України [+ФОТО]

У Кропивницькому відбувся України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат (2000р.н та молодші ).

У змаганнях взяло участь 638 учасників з 24 регіонів України та з Молдови.

За підсумками змагань, збірна команда Рівненської області посіла 9 місце загальнокомандне місце.

В особистому заліку переможцями та призерами змагань стали: Жульжик Світлана з бігу на 800 метрів посіла І місце з результатом 2.10.10, Колодистий Андрій з бігу на 1500 метрів такж став першим з результатом 4.06.27, Трофімчук Олег у метанні спису із золотом з результатом 63м 90см, Голуб Ярослав з бігу на 400 метрів "набігав" срібло та поставив новий рекорд Рівненщини серед юнаків із результатом 49.24, Годунко Олексій на дистанції 1500 метрів фінішував третім з результатом 4.10.77, Жемайтін Владислав на 3000 метрів теж бронзовий призер з результатом 9.00.01.

Також естафетна команда юнаків у складі Дідуха Ігора, Кравчука Дмитра, Юськова Юрія та Голуба Ярослава виборола срібну медаль Чемпіонату України.