Рівненські легкоатлети з успіхом на Чемпіонаті України

0
189
0

З 10 по 12 вересня 2019 року у м. Бахмут (Донецька обл.) відбувся Чемпіонат України (2-й етап) з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

У даних змаганнях брали участь 170 спортсменів з 22 областей України та міста Києва. Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок.

Збірну команду Рівненської області презентували 8 спортсменів, які вибороли наступні призові місця:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра

І місце – Вдовин Михайло, клас F-42, тренер Коваленко В.С.

ІІІ місце – Міськов Андрій, клас F-57, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В.

Метання спису

І місце – Новак Роман, клас F-44, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В.

Метання диску

І місце – Вдовин Михайло, клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій, клас F-57, тренери Полюхович В.О., Трофимчук М.В.

Біг на 100 м

І місце – Вітюк Марія, клас T-38, тренер Станко С.О.

Біг на 200 м

Спортсмени з вадами зору

ІІІ місце – Ліценко Анастасія, клас Т-13, тренери Станко С.О., Левчик С.С.

Біг на 400 м

Біг на 800 м

ІІ місце – Левчик Сергій, клас Т-13, тренер Станко С.О.

Біг на 1500 м

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку

Стрибки у довжину

ІІ місце – Холод Оксана, клас Т-20, тренер Трофимчук М.В.

ІІІ місце – Мороз Максим, клас Т-20, тренер Станко С.О.

За підсумками змагань Новака Романа включено до складу збірної команди України, яка в листопаді 2019 року братиме участь в Чемпіонаті Чвіту в м. Токіо (Японія).

0
Спорт
137
Юрій Вірт про перемогу рівненського "Вереса" над "Буковиною"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
76
Станіслав Гончаренко про стартову перемогу “Кардинала-Рівне” в сезоні
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.