Рівненські ректори зустрілися із Президентом України

Рівненські ректори зустрілися із Президентом України
0
246
0
Рівненські ректори зустрілися із Президентом України

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівниками 25-ти провідних закладів вищої освіти України. Серед учасників – ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник та ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський.

Глава держави нагадав, що в Україні навчається понад мільйон студентів. Велика частина з них не хоче залишатися на батьківщині. А з тих, хто залишається, багато хто не працює за здобутою спеціальністю.

— Якщо ми нічого не будемо вирішувати саме з вами, то кадровий голод у країні так і залишиться. Цю проблему держава має вирішувати спільно з вищою освітою – заявив Президент.

Тож тепер у контрактах з ректорами будуть з’являтися показники ефективності за певний час і механізми перевірки цих показників.

— Наші плани до кінця 20-го року діляться на дві частини: тактичні плани — це проведення вступної кампанії, і фінансова автономія. У нас є багато планів. Комітет завжди відкритий до співпраці, – зазначив голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський відзначив, що ця зустріч є надзвичайно важливою, адже є першою з 2005 року.

— Під час зустрічі із президентом я наголосив, що наш університет має прекрасні традиції та сучасні практичні підходи до наукової роботи. У зв’язку з тим, що нині водна галузь України переживає кризові часи, ми готові брати максимальну участь в подоланні цієї кризи, щоб допомогти нашій державі. Окрім цього, я також залишив Володимиру Зеленському лист із пропозиціями щодо бачення реформ та майбутнього вищої освіти в Україні, — розповів Віктор Мошинський.

Очільники ЗВО також акцентували увагу на важливості розбудови науково-дослідницької інфраструктури, залучення іноземних студентів, розбудови мережі гуртожитків.

Читайте також: Чоловік, який облив кислотою рівненську депутатку, потрапив на кадри відеоспостереженння: просять допомогти розшукати

Читайте також: У трьох ЦНАПах Рівненщини можна зробити ID-карту з 14 років

Читайте також: Рівненські поліцейські подарували в дитяче онкологічне відділення інфузомат (ФОТО)

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: