Рівненські школярі підтримують на сході України військових та учнів прифронтових шкіл

Рівненські школярі підтримують на сході України військових та учнів прифронтових шкіл
0
  • Рівненські школярі підтримують на сході України військових та учнів прифронтових шкіл
  • Рівненські школярі підтримують на сході України військових та учнів прифронтових шкіл
Рівненські школярі підготували сотні малюнків, листів та оберегів, щоб до свята Миколая передати їх на схід для захисників України. Акція з підтримки воїнів Збройних Сил України, які зі зброєю в руках протистоять північному сусіду, триває в Рівному декілька років поспіль та об’єднала вихованців усіх 32 навчальних закладів обласного центру.
 
Щоразу до свята Святого Миколая, Нового року та Різдва з заходу на схід України їдуть символічні подарунки у вигляді малюнків, листів та оберегів, зроблені власноруч школярами різного віку.
 
Як зазначив директор рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Петро Куделя, сьогодні в їхньому навчальному закладі навчаються 43 дітей учасників АТО (ООС), яких поправу вважають справжньою елітою українського народу. Частина із них вже демобілізована та знаходиться поруч із родинами, а інші є діючими військовими, які щороку їздять у тривалі відрядження для виконання бойових завдань. Такими діями ми підтримуємо не тільки батьків, а й їхніх дітей, які потребують додаткової уваги.
 
Мета акції, аби на передовій воїни відчували, що вони не одні – їх підтримує вся Україна. Окрім цього, діти підготували захисникам України національні прапори з побажаннями якнайшвидше перемогти ворога та повернутися додому живими й здоровими. Також до акції долучилися чимало їхніх батьків, вчителів, які разом із сердечками, ангелами та малюнками передадуть бійцям каву, чай та смаколики.
 
У рамках підтримки та посилення дружніх відносин рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум» планує передати школі селища Кримське, що на Луганщині, українські книги.
 
Варто зазначити, що з 2016 року між Рівненщиною та Луганщиною підписано меморандум про співпрацю. Зокрема, з питань відродження духовності та виховання патріотизму молоді.

 

0
Найцікавіші матеріали
На півночі Рівненщини мати задушила новонароджену дитину
0
Читати далі
Один рік за ґратами отримав рівнянин за знущання над дружиною
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного розбився мотоцикліст
0
Читати далі
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі