Рівненські спідвеїсти стали другими у польському турі

0

3 червня в польському місті Свентохловіце пройшов другий раунд Міжнародної Ліги Спідвею "Speedway Friendship Cup". Про це пише automoto.rv.ua

Перемогу в гонці святкували господарі треку. Хуберт Леговік - гонщик команди MS Slask Swietochlowice в додатковому заїзді за перше місце здолав опір рівнянина Віктора Трофимова.

Таким чином, Комунальний Заклад "Рівненський Міський Спортивно-Технічний Клуб" посів друге місце в змаганнях.

Найрезультативнішим гонщиком української команди став Станіслав Мельничук, в його активі 11 пунктів в чотирьох стартах.

Нагадаємо, що тиждень тому у Словаччині рівненська команда виборола перше місце у першому турі "Speedway Friendship Cup". А вже 10-11 червня, вперше за кілька років рівняни зможуть насолоджуватись офіційними змаганнями зі спідвею на Мототреці впродовж 2 днів. Саме у нас вдома заплановий 3-й тур ліги